Köşe Yazıları Magazin

Engin Akyürek’in fanlarından 40.yaşa özel sürprizler

Engin Akyürek’in fanlarından 40.yaşa özel sürprizler

Yurt içi ve dışından toplam 40 Engin Akyürek hayranı son 1 aydır, Engin Akyürek’in 40. Yaş gününü kutlamak için hummalı bir çalışma yaptı. Her hayranı gönlünden kopanı ortaya koydu ve harika bir organizasyonla toplanan her kuruş ihtiyaç sahiplerine Engin Akyürek sevgisi sayesinde ulaştı.

”Peki, neler yapıldı derseniz, her birini seve seve sizlerle paylaşmak istiyorum. Çünkü bu organizasyon sayesinde birçok evde bayram havası oldu. Başka fan gruplarına da örnek olmasını canı gönülden dilerim. Sadece 40 özel insandan bahsediyorum. Evet, bu kadar az kişi, Engin Akyürek sevgisinin çatısında toplandı ve çok güzel yardımlara imza attı. Birbirlerini reelde hiç görmeyen, tanımayan bu insanların ortak noktası: Engin Akyürek. Sevgili Oktay Uzun sayesinde ben ve sevgili oyuncu arkadaşım Burcu Görek de kampanyaya dâhil oldu. Kendisine de ayrıca çok teşekkür ederim. Kampanya gizli olduğu için sayı azdı. Ancak emin olun, az kişiyle dahi sınırları aşmayı başardılar. Bangladeş’te Engin Akyürek’in kitabının ismiyle (Sessizlik) bir kuyu açıldı; kurban kestirilip, dağıtıldı.  Çanakkale, Gelibolu İlçesi Demirtepe Köyü’nde “Umut Dalı Projesi” kapsamında gerçekleştirilen “Pastamızı Çocuklar Üflesin” etkinliğiyle 30 çocuğa pasta, oyuncak ve kırtasiye malzemeleri hediye edildi. SMA Tip 1 hastası Ömer Alp için de destekte bulunulup, ona nefes olmaya çalışıldı. Elbette bunları yaparken desteğini esirgemeyen Diyar Yollarda ve Umut Vakfı’na teşekkürü borç biliriz.

Sevgi, her kapıyı açabilecek en güzel anahtardır. Ne mutlu ki, hiçbir karşılık beklemeden; sevgilerini ve hediyelerini böyle sunabilecek güzel yürekli insanlar var. Dürüst olmak gerekirse, bir oyuncu olarak Engin Akyürek’i kıskanmamak elde değil. Böylesi güzel bir sevgiyle onura edilmek ne güzel bir lütuf… Ne mutlu size… İyi ki doğdun sevgili Engin Akyürek, iyi ki varsın… Sayende birçok bebe, çocuk, anne, baba mutlu oldu… Elbette sizler de iyi ki doğdunuz güzel yürekler… Ki siz kendinizi biliyorsunuz… Sevgiyle kalın, sevgiyle çoğalmaya, çoğaltmaya devam edin…

Bu yazım 40 özel insana vakfedilmiştir… Dünya sizin sayenizde dönmeye devam ediyor…

-Ebru Çömlekçi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL