Güncel

Engellilerden Emniyet Müdürü Polat’a hoş geldin ziyareti

Sakarya’da faaliyet gösteren, Sakarya Engelliler ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Aslı Çam ile Ortopedik Engelliler Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği Sakarya Şube Başkanı Murat Polat, yeni atanan Sakarya İl Emniyet Müdürü..

Engellilerden Emniyet Müdürü Polat’a hoş geldin ziyareti

Sakarya’da faaliyet gösteren, Sakarya Engelliler ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Aslı Çam ile Ortopedik Engelliler Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği Sakarya Şube Başkanı Murat Polat, yeni atanan Sakarya İl Emniyet Müdürü Selçuk Doğuş’u makamında ziyaret etti.

Aslı Çam, ziyarette yaptığı konuşmasında Başkanlığını yaptığı Dernek faaliyetlerine yönelik bilgiler veren, “Sakarya’mıza hoş geldiniz, yeni görevinizde başarılar dileriz. Son yıllarda sosyal devlet anlayışı içerisinde engelli vatandaşlara yönelik çok ciddi adımlar atıldı. Engelli vatandaşların ve ailelerinin yüzünün gülmesi, onların sosyal hayata katılması için toplumun her kesiminden gerekli duyarlılığı göstermesini bekliyoruz” dedi.

Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyet dile getiren Sakarya İl Emniyet Müdürü Selçuk Doğuş,”Her türlü engelin aşılabileceğini en büyük engelin sevgisizliktir İnsanın hayata pozitif bakmasının önünde hiçbir engel olmamalı. Özellikle engelli bireylerimiz hayata sımsıkı bağlanmalıdır” diye konuştu.

Başkan Çam, ise sorunlarımıza elinden geldiğince yardımcı olacağını söyleyen ve bizleri sıcak karşılayan Emniyet Müdürümüze, Sakarya’daki engelli arkadaşlarımız adına teşekkür ediyorum dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL