Siyaset

Ender Serbes’ten LC Haber Ajansı’mıza ziyaret

Sakaryalı Bağımsız Siyasetçi ve ünlü İşadamı Ender Serbes, beraberinde ekip arkadaşlarıyla birlikte LC Haber Ajansı‘mızı ziyaret etti. Medyanın öneminden bahseden Sakarya’nın Bağımsız Siyasetçisi Ender Serbes; LC Haber Ajansı‘mıza yaptığı ziyaretinde..

Ender Serbes’ten LC Haber Ajansı’mıza ziyaret

Sakaryalı Bağımsız Siyasetçi ve ünlü İşadamı Ender Serbes, beraberinde ekip arkadaşlarıyla birlikte LC Haber Ajansı‘mızı ziyaret etti.

Medyanın öneminden bahseden Sakarya’nın Bağımsız Siyasetçisi Ender Serbes; LC Haber Ajansı‘mıza yaptığı ziyaretinde çalışmaları hakkında bilgi vererek, Ajans Başkanımız Levent Candan ile istişarelerde bulundu. Sakarya gündemini ve Sakarya’nın gerek İnternet haber siteleri, gerekse gazete, radyo, Tv ve sosyal paylaşım sitelerini yakından takip ettiğini ifade eden Serbes; “Medya olmazsa olmaz” dedi. Sakarya Medyası’na hızlı bir giriş yapan LC Haber Ajansı‘mız ve personelini tebrik eden Ender Serbes; Gazeteci Yazar Levent Candan‘a çalışmalarında başarılar diledi.

Teşekkür ve başarı temennisi
Nazik ve anlamlı ziyaretinden dolayı Bağımsız Siyasetçi Ender Serbes ve ekibine teşekkür eden LC Haber Ajansı Başkanımız Levent Candan; “Sakarya siyasetinde duruşu ile her kesim tarafından sevilen bir kişiliğe sahip olan Sayın Ender Bey’e, çalışmalarında başarılar dileriz. Kendisi Sakarya siyasetinde önemli bir kişiliğe sahiptir. Kendisi önümüzdeki ilk seçimde seçilmesiyle birlikte Sakarya ve ülkemiz için faydalı çalışmalara imza atacağına inanıyoruz” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL