Güncel

EMŞAV: Yasa mutlaka çıkmalı!

Emniyet Teşkilatı Vazife Malülü ve Şehit Aileleri Vakfı (EMŞAV) Sakarya İl Başkanlığı, şehit ve gazi aileleri ile iftar yemeğinde bir araya geldi. EMŞAV İl Başkan Vekili Levent Bal, EMŞAV Yönetim..

EMŞAV: Yasa mutlaka çıkmalı!

Emniyet Teşkilatı Vazife Malülü ve Şehit Aileleri Vakfı (EMŞAV) Sakarya İl Başkanlığı, şehit ve gazi aileleri ile iftar yemeğinde bir araya geldi.

EMŞAV İl Başkan Vekili Levent Bal, EMŞAV Yönetim Kurulu üyeleri Ebubekir Adıgüzel, Kamil Özkan, Tunç Özüuğurlu ile Kadın Kolları Başkanı Fatma Çatalbaş’ın ev sahipliğinde düzenlenen İftar Programı’na; EMŞAV Genel Başkanı Abdurrahman Yılmaz, Adapazarı İlçe Emniyet Müdürü Osman Gündüz, Serdivan İlçe Emniyet Müdürü Sibel Özkan, CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş, CHP Adapazarı İlçe Başkanı Füsun Çetin, İyi Parti Serdivan İlçe Başkanı Ahmet Uçak, Mali Müşavir Kamil Özkan,  gazi ve şehit aileleri ile konuklar katıldı.

Emanetin neferleriyiz

21 Nisan Perşembe günü Serdivan Tunatan Tesisleri’nde gerçekleşen iftar programında konuşan EMŞAV Sakarya İl Başkanı Melih Sınırcı”Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı (EMŞAV) Sakarya İl Başkanlığımız tarafından aziz şehitlerimizin emanetleri ile kahraman gazilerimiz ve aileleri için düzenlenen iftar yemeğimizde bir araya gelmekten onur duyduk” ifadelerini kullandı.

Kimse mağdur edilmesin

EMŞAV Genel Başkanı Abdurrahman Yılmaz, programda yaptığı konuşmada birlik ve beraberlik mesajı verdi. Yılmaz, “Şehit ailelerimiz ve gazilerimiz için, her türlü sosyal yardım, hukuki destek ile birlikte, gerekli olan tüm çalışmaları vakıf imkânları dâhilinde yapıyoruz. Şehit ailelerimiz, gazilerimiz ve polislerimiz için sosyal içerikli, proje çalışmaları da devam ediyor” dedi.  Addurrahman Yılmaz, konuşmasının sonunda şehit aile ve gazilerin paragöz olmadıklarını, birinin şehit veya gazi olmasını SGK’nın belirlediğini ve bunun için mutlaka bir yasa düzenlenmesi gerektiğinin altını çizdi.

Haber:Dilek Binay&Engin Kuvel                                                                                                                     

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL