Asayiş

Emniyet Müdürü Fatih Kaya’dan bayram ziyareti

Sakarya İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya ve Makine Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürü Yasin Akdere, Kurban Bayramı dolayısıyla Serdivan Polis Merkezinde  görev yapan personeli ziyaret etti. Polis Merkezine  gelerek buradaki..

Emniyet Müdürü Fatih Kaya’dan bayram ziyareti

Sakarya İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya ve Makine Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürü Yasin Akdere, Kurban Bayramı dolayısıyla Serdivan Polis Merkezinde  görev yapan personeli ziyaret etti.

Polis Merkezine  gelerek buradaki tüm personelle tek tek tokalaşarak bayramlaşan Kaya ve Akdere personele görevlerinde kolaylıklar diledi.

Polislerle sohbet ederek, hal ve hatırlarını soran İl Emniyet Müdürü Kaya  ; “Birlik ve beraberliğimiz, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz Kurban  Bayramına ulaşmanın coşkusunu hep birlikte yaşıyoruz. Sakaryamızda vatandaşlarımızın Kurban Bayramında daha huzurlu bir bayram geçirmesi amacıyla tüm emniyet teşkilatı olarak mesai mefhumu gözetmeksizin çalışmaya devam edeceğiz. Tüm personelimiz, “Sakaryanın Huzuru, Bizim Gururumuzdur.” anlayışıyla büyük bir özveri ile çalışmaktadır. Şehrimizde asayişi sağlayarak huzur ve güveni temin eden siz kıymetli mesai arkadaşlarımı takdirle kutluyor, başarılar diliyorum.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL