Siyaset

ELLİBEŞ; “Her zaman esnafımızın yanındayız”

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz ve AK Parti İzmit İlçe Başkanı Av. Ali Güney, esnaf odası başkanlarını ziyaret etti. AK Parti..

ELLİBEŞ; “Her zaman esnafımızın yanındayız”

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz ve AK Parti İzmit İlçe Başkanı Av. Ali Güney, esnaf odası başkanlarını ziyaret etti.

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, AK Parti İzmit İlçe Başkanı Av. Ali Güney ve yöneticiler Şoförler Otomobilciler Odası Başkanı Kemal Kaya, Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği Başkanı Kadir Durmuş, Pazarcılar Odası Başkanı Ahmet Serim, Lokantacılar Odası Başkanı Hikmet Özdemir ile Kahveciler Odası Başkanı Erdoğan Göçer, Berberler Odası Başkanı Mustafa Bozkurt, Kasaplar Odası Başkanı Rasim Özkul ve Terziler Odası Başkanı Şaziye Kahrımanlı’yı ziyaret etti.
Hükümetin ve yerel yönetimlerin esnaf destek paketleri hakkında görüşü alınan ziyaretlerde, yapılması gereken çalışmalar hakkında da konuşuldu. Başkan Ellibeş, Türkiye’nin Pandemi sürecinde sağlık hizmetlerinin yanında bir yandan dış politikayı, ekonomiyi ve yatırımları da başarıyla yönettiğini ancak hükümeti yıpratmak amacıyla ortaya atılan karalama ve iftiraların bitmediğini belirterek, “AK Parti, milletin kendisidir. Bu gerçeği hiçbir zaman unutmadan çalışmalarımıza yön veriyoruz. Pandemi sürecinin ekonomik etkilerinden en çok esnafımızı etkiledi. Sağlık tedbirleri kapsamında bir takım kısıtlamalar nedeniyle zor duruma düşen esnafımıza destek amacıyla hemen bazı önlemler alındı.
Hükümetimizin kira ve doğrudan hibe desteği yanında Kocaeli Büyükşehir Belediyemizin de destekleriyle gerekli şartlara uygun esnafımıza aylık 2 bin 750 TL’ye kadar doğrudan maddi destek yapılacak duruma gelindi. Bunun yanında gıda kolisi, sosyal hizmetler de devam ediyor. Esnafımız, hükümetimizin ve yerel yönetimlerimizin samimiyetinden kuşku duymadığını, gayretini takdir ettiğini görüyoruz. Bu bizim çalışma azmimizi de yükseltiyor. AK Parti, her zaman esnafının gerçek anlamda yanında oldu, olmaya devam edecek” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL