Yaşam

Eleganza Ajans’ta 1.Yılını dolduran personele plaket

Sakarya merkezli Türkiye genelinde dijital reklam ve yazılım alanlarında hizmet veren Eleganza Ajans; dinamik ve genç ekibi ile birlikte yaptığı işler ve oluşturduğu projeler ile Sakarya’nın gururu olmaya devam ediyor…

Eleganza Ajans’ta 1.Yılını dolduran personele plaket

Sakarya merkezli Türkiye genelinde dijital reklam ve yazılım alanlarında hizmet veren Eleganza Ajans; dinamik ve genç ekibi ile birlikte yaptığı işler ve oluşturduğu projeler ile Sakarya’nın gururu olmaya devam ediyor.

Pandemi sürecinde değeri oldukça fazla anlaşılan dijital platformlarda, firmaların kurumsal kimliğinden, web sitesine kadar tüm süreçleri yöneterek tam ajans hizmeti veren Eleganza Ajans; genç ve dinamik ekip içerisinde 1. Yılını tamamlayan Hilal Dinçer, Ensar Coşkun ve Mine Kaykısız‘a başarılarından dolayı tebrik plaketi verildi.

“Vatana hizmet sadece cephede olmuyor”

Eleganza Ajans Kurucu Başkanı Ferit Şekerli plaket töreninde yaptığı konuşmasında; “Vatana hizmet sadece cephede olmuyor, ülkemizin ekonomik kalkınması için bireylerin kendisini iyi yetiştirmesi, gelecek nesillere örnek olacak girişimlerde bulunması önemlidir. Sizlerde istikrarlı bir grafik çizerek, işlerinizi özverili ve disiplinli bir şekilde yerine getirip, örnek ekip dayanışması oluşturarak geleceğinize yatırım yapıyorsunuz. Emek ve özverili çalışmalarınız için teşekkür ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL