Güncel

EGT Turizm Bahar Turları ile Bir Başka Güzel

Sektöründe öncü, kaliteli hizmet vermesi, profesyonel iş anlayışı ve deneyimli kadrosu ile Sakarya’da turizm alanında fark oluşturan ve müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan EGT Tur, bu yıl 11.’si düzenlenen..

EGT Turizm Bahar Turları ile Bir Başka Güzel

Sektöründe öncü, kaliteli hizmet vermesi, profesyonel iş anlayışı ve deneyimli kadrosu ile Sakarya’da turizm alanında fark oluşturan ve müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan EGT Tur, bu yıl 11.’si düzenlenen ‘Alacatı Ot Festivali’nde müşterilerine unutulmayacak anılar oluşturacağı bir organizasyon tertipledi.

Milyonları biraraya getirip buluşturan ve baharın gelişinin kutlandığı ‘Alacatı Ot Festivali’, pandemi nedeniyle 2 yıl aranın ardından vatandaşların yoğun ilgisi ile 24-27 Mart arasında gerçekleşti.

Biz de patron müşteridir

Oluşturduğu tur programları ile Sakarya’da öncü turizm firmalarından olan EGT Turizm ve Seyahat Acentası, bir aile ortamı ve anlayışı ile hizmet kalitesinden ödün vermeden çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Cuma akşamı saat 22:00’de başlayan ve bu yıl 11.’si düzenlenen ‘Alacatı Ot Festivali’ne tur düzenleyen EGT Turizm Acentası, Cumartesi İzmir’e varışın ardından saat kulesi ve kordon buluşmasının ardından müşterilerine kahvaltı verdi. İzmir’in Şirince köyü ile Efes’i ziyaret eden müşteriler, Kuşadasına yaptıkları mavi turun ardından bir gece otelde konakladılar.

Müşterilerin yoğun ilgi gösterdiği festival turu sebebiyle mutlu olduklarını kaydeden EGT Turizm ve Seyahat Acenta sahibi Erden Gökhan, “Yoğun katılım vardı. Bizi tercih ettikleri için müşterilerimize çok teşekkür ediyoruz. Mümkün mertebe fiyatlarımızı belli miktarda tutmaya özen gösteriyoruz, fakat bizim için daha da önemlisi müşterilerin beklentilerini karşılamak ve onlara en iyi hizmeti vermeyi sağlamaktır.” diye konuştu.

Önümüzdeki tarihler de yepyeni organizasyon turları ile prensipte müşterilerine kaliteli hizmet anlayışını sürdüren EGT Turizm ve Seyahat Acentası turları için şimdiden rezervasyon yapabilirsiniz.

Rezervasyon ve irtibat No:
05360734290
EGT TURİZM ve Seyahat Acentası

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL