Kültür-Sanat

Eğlence ve Öğrenim bir arada

EĞLENCE VE  ÖĞRENİM BİR ARADA  Zamanın su misali akıp geçtiği Seyr-ü Zeyrek Atölyesi kentimizin yeni sanat merkezi olarak adından söz ettiriyor İzmit’in sanat alanında kendisini hızla geliştiren Seyr-ü Zeyrek Atölyesi,..

Eğlence ve Öğrenim bir arada

EĞLENCE VE  ÖĞRENİM BİR ARADA 

Zamanın su misali akıp geçtiği Seyr-ü Zeyrek Atölyesi kentimizin yeni sanat merkezi olarak adından söz ettiriyor
İzmit’in sanat alanında kendisini hızla geliştiren Seyr-ü Zeyrek Atölyesi, yetiştirdiği öğrencilerle sanat dünyamıza damgasını vuruyor. Seyr-ü Zeyrek Atölyesi’nin sahibi Eda Gizem Cengiz Verit, sanat merkezinde tüm yaş kesimlerinin kendisinden bir şeyler bulabileceğini dile getirerek, ‘’A’dan Z’ye sanat bulunan atölyemizde 2018’in Ocak ayından beri eğitim veriyoruz. 3 yıldır yüzlerce öğrenciyi başarılı bir şekilde yetiştirerek Kocaeli’nin sanat dünyasına kazandırdık. Atölyemizde 2 eğitmen, genç, yetişkin ve çocuk olmak üzere 32 öğrencimizin eğitimlerine pandemi kurallarına dikkat ederek devam ediyoruz’’ dedi.

NE ARARSANIZ VAR
Seyr-ü Zeyrek Atölyesi’nin sahibi Verit, ‘’Sanat atölyemizde herkesin kendinden bir şeyler bulabileceğine eminiz. 3 yıldır eğitim verdiğimiz atölyemizde Drama – Diksiyon – Etkili konuşma – Hitabet- Oyunculuk Eğitimi – Tiyatro – Radyo, Televizyon Programcılığı – Kısa Film Çekimi – Kamera – Kurgu – Fotoğraf Çekim Eğitimi – Doğaçlama Rol Yapma – Çocuk Eğitimi kurslarımız mevcut. Bunların yanı sıra Yeşil Perde üzerinde video çekim atölyesi – Video Editleme ve Reklam Çalışmaları (Premier Pro) (After effect) gibi programlarının ve Seminer ve Workshop Atölye çalışmaları yapılıyor’’ diye konuştu.

EĞLENİRKEN ÖĞRENECEKLER
Öğrencilerin eğlenerek öğrenebileceğini dile getiren Verit, ‘’Sanat Atölyesi aynı zamanda bünyesinde Verit Müzik adı altında bulunan müzik dershanesinde yer sahipliği yapıyor bu müzik dershanesinde İzmit’in değerli gitaristi Emin Verit eşliğinde ve alanın uzman hocalar tarafından müzik eğitimleri veriliyor. Öğrencilerimizin hem öğreneceği hem de eğleneceği bir yer olan Seyr-ü Zeyrek Atölye’mizde Müzik Branşlarında ise ; Gitar – Piyano – Bateri – Şan – Klarnet – Saksafon – Yan Flüt- Keman – Çello -Bağlama- Konservatuar Sınavlarına Hazırlık ve bu eğitimlerin yanında prodüksiyon hizmetleri ve eğitimleri de verilmektedir. Aynı zamanda stüdyo kayıtları için ses kayıt – Vocal kayıt ve müzik programları ( Cubase – Presonus) gibi eğitimlerde verilmekte olup bunlar üzerinde enstrüman kayıt – ve stüdyo kayıt hizmetleri de sunuluyor’’ ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL