Güncel

Sunman: Eğitim ve öğretim bir bütündür

Sunmanlar Dayanışma Derneği Başkanı Fatih Sunman, Hendek İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri Doğan’ı ziyaret etti. Öğretmen ve öğrenci durumlarının konuşulduğu ziyarette eğitim sisteminin artıları da masaya yatırıldı. Sosyal sorumluluk projelerine..

Sunman: Eğitim ve öğretim bir bütündür

Sunmanlar Dayanışma Derneği Başkanı Fatih Sunman, Hendek İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri Doğan’ı ziyaret etti.

Öğretmen ve öğrenci durumlarının konuşulduğu ziyarette eğitim sisteminin artıları da masaya yatırıldı. Sosyal sorumluluk projelerine ilgi duyduğunu ve fayda getirecek her nevi sosyal projelere dernek olarak destek vereceklerini belirten Sunman, ‘’ Eğitimsiz bir toplum, temelsiz bir eve benzer.’’ benzetmesinde bulundu.
Başkan Sunman, geleceğimiz olan genç neslin yetişmesinde eğitimci olan öğretmenlerimize bir nebze fikir ve öğreti yönünden destek olabilme fırsatımız olduğu için mutlu hissediyoruz’’ ifadelerini kullanarak ‘’Geleceğimizin teminatı gençlerimize her daim destek olacağız’’ vurgusu yaptı. Dernek Başkanı Sunman, ziyaret sonunda kişisel gelişim kitabı olan ve Nuray Arkış tarafından kaleme alınan ‘ Çocukta özgüven nasıl gelişir?’ isimli kitabı Hendek İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri Doğan’a hediye etti. Ayrıca 30 adet kitap öğretmenlere hediye edilmek üzere teslim edildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL