Güncel

Eğitim-Sen’den SGC’ye ziyaret

KESK’e bağlı Eğitim-Sen Şube Başkanı Yücel Kaçar ve Yönetim Kurulu üyeleri SGC’yi ziyaret ederek Başkan Sezai Matur’a başarı dilediler KESK’e bağlı Eğitim-Sen Şube Başkanı Yücel Kaçar ve Yönetim Kurulu üyeleri..

Eğitim-Sen’den SGC’ye ziyaret
KESK’e bağlı Eğitim-Sen Şube Başkanı Yücel Kaçar ve Yönetim Kurulu üyeleri SGC’yi ziyaret ederek Başkan Sezai Matur’a başarı dilediler
KESK’e bağlı Eğitim-Sen Şube Başkanı Yücel Kaçar ve Yönetim Kurulu üyeleri Sakarya Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret ederek bir süre önce yeniden Başkan seçilen Sezai Matur’a hayırlı olsun dileğinde bulundu.
Ziyaret sırasında konuşan Eğitim-Sen Şube Başkanı Yücel Kaçar, sendika olarak yaptıkları çalışmaların kamuoyuna duyurulmasına katkı veren yerel basın kuruluşlarına teşekkür etti. Kaçar ve yönetim kurulu üyeleri ziyaret sırasında pandemi sürecinde eğitimde yaşanan sorunları da anlattı.
SGC Başkanı Sezai Matur da yerel basının içinde olduğu sorunları anlatarak yerel basının tüm STK’lara sayfalarının, sütunlarının ve mikrofonlarının açık olduğunu belirtti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL