Yaşam

Efsane sokak oyunları Agora Alışveriş Merkezi’nde!

Çocukların kişisel ve fiziksel gelişimini destekleyen etkinlikleri ile ebeveynlerin vazgeçilmezi olan Agora Alışveriş Merkezi, 7-8 Ağustos tarihlerinde Efsane Sokak Oyunları etkinliği ile ziyaretçilerini ağırlayacak. Körebe, Sek Sek, Bezirgan Başı, Mendil..

Efsane sokak oyunları Agora Alışveriş Merkezi’nde!

Çocukların kişisel ve fiziksel gelişimini destekleyen etkinlikleri ile ebeveynlerin vazgeçilmezi olan Agora Alışveriş Merkezi, 7-8 Ağustos tarihlerinde Efsane Sokak Oyunları etkinliği ile ziyaretçilerini ağırlayacak.

Körebe, Sek Sek, Bezirgan Başı, Mendil Kapma ve Daha Birçok Oyun Agora Alışveriş Merkezi’nde!

Yeni normalleşme sürecinde üzerine düşen görevi yerine getiren Agora Alışveriş Merkezi, çocukları evde kaldıkları süre boyunca kısıtlı hareket alanının dışına çıkaracak. Evinin önünde oyun oynamaya başlayan ve zamanın nasıl geçtiğini hatırlamayan neslin Z kuşağı çocukları, anne ve babalarının severek oynadığı tüm oyunları Agora Alışveriş Merkezi’nde 7-8 Ağustos tarihlerinde öğrenecek. Yetişkinleri geçmişe çocukları ise yepyeni bir serüvene götürecek olan Efsane Sokak Oyunları etkinliği Agora Alışveriş Merkezi’nde uzman eğitmenler eşliğinde gerçekleşecek.

Tüm yaş grubu çocuklara keyifli bir hafta sonu yaşatacak olan Efsane Sokak Oyunları, çocukları fiziksel olarak hareket etmeye teşvik ederken; sosyalleşmeyi, analitik düşünmeyi, kıvrak zekalı olmayı, dengeli, dikkatli ve kontrollü olmayı da aşılayacak. Hafta sonunu interaktif oyunlarla geçirmek isteyen herkes 7-8 Ağustos tarihlerinde saat 14.00-18.00 arasında Agora Alışveriş Merkezi’nde buluşacak. Mendil Kapmaca, Köşe Kapmaca, Yağ Satarım Bal Satarım, Halat Çekme, Kaşık Yarışı, Kuyruk Oyunu ile minik ziyaretçiler eğlenceye doyacak.

Agora Cardlı Olmak Çok Kolay!

Agora AVM, ziyaretçilerine hem keyifli hem de kazançlı alışveriş sunmaya devam ediyor. Peki Agora’nın ayrıcalıklarından yararlanmak için neler yapmak gerekiyor? Agora Alışveriş Merkezi danışma noktasına gelerek veya Agora web sitesindeki başvuru formunu doldurarak; Agora Card ayrıcalıklarından yararlanabilir, ücretsiz olarak tüm kampanya ve etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL