Kültür-Sanat

Edebiyat Kıymetlidir

Adapazarı Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında sevenleri ile buluşan Yazar Ahmet Karakulak, “Edebiyat, kıymetlidir, insana hayatı geri getirir, unuttuklarını hatırlatır. Her zaman iyi hikâyelerin peşinde olalım.” diyerek edebiyat ve sanatı,..

Edebiyat Kıymetlidir

Adapazarı Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında sevenleri ile buluşan Yazar Ahmet Karakulak, “Edebiyat, kıymetlidir, insana hayatı geri getirir, unuttuklarını hatırlatır. Her zaman iyi hikâyelerin peşinde olalım.” diyerek edebiyat ve sanatı, yazar olma yolculuğunu anlattı.

Adapazarı Kültür Sanat

Adapazarı Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında, İl Halk Kütüphanesi Konferans Salonu’nda Yazar Ahmet Karakulak’ın katılımıyla bir yazarlık atölyesi düzenlendi. Yazar Karakulak, hayata ve edebiyata bakış açısını, ilim yolculuğunu ve maneviyat duygusunu katılımcılara aktardı. Programın ev sahipliğini Adapazarı Belediyesi Başkan Yardımcısı Fatih Çelikel yaparken, Kültür İşleri Müdürü Murat Acar, Adapazarı Belediyesi Meclis Üyesi Nilgün Akman ve çok sayıda edebiyatsever, Yazar Karakulak’ı takip etti.

İyi Hikâyelerin Peşinde Olalım

Sanat ve yaratıcılık ile ilgili konuşan Yazar Ahmet Karakulak, “Bir yazarın yolculuğunda yeniyi oluşturmak oldukça önemlidir. Mutluluk yerine daha cesur bir duygu olan neşenin bir kıymeti vardır. Herkesin bildiği ya da gördüğü bir konu hakkında yeni bir şey söyleyebilmek çok önemlidir. Edebiyat, kıymetlidir, insana hayatı geri getirir, unuttuklarını hatırlatır. İyi bir hikâye daima gerçekle ilgili olandır. Her zaman iyi hikâyelerin peşinde olalım.” ifadelerini kullandı.

Çelikel’den Teşekkür

Adapazarı Belediyesi Başkan Yardımcısı Fatih Çelikel, yazarlık atölyesinin sonunda Ahmet Karakulak’a teşekkür ederek günün anısına hediye takdim etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL