Eğitim

Ebubekir Sıddık Savaşçı, Öğretmenlerin heyecanına ortak oldu

İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, “Öğretmenim Bana Bir Hikâye Yazar Mısın?” çalışmasına katkıda bulunan öğretmenlerimizle Serdivan ilçesi Uzunköy Köy Yaşam Merkezinde bir araya geldi. Millî Eğitim Bakanımız Sayın..

Ebubekir Sıddık Savaşçı, Öğretmenlerin heyecanına ortak oldu

İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, “Öğretmenim Bana Bir Hikâye Yazar Mısın?” çalışmasına katkıda bulunan öğretmenlerimizle Serdivan ilçesi Uzunköy Köy Yaşam Merkezinde bir araya geldi.

Millî Eğitim Bakanımız Sayın Mahmut Özer’in eğitimde fırsat eşitliği konusu üzerinde hassasiyetle durduğuna değinen Müdürümüz Savaşçı, Köy Yaşam Merkezlerini gerçek anlamda köy yaşamının merkezi haline getirmeye, öğrencilerimizin ve vatandaşlarımızın merkezlerden istifade etmeye başladıklarını belirtti. Bu doğrultuda “Öğretmenin Emeği Sohbetin Demi” buluşmasının Uzunköy Köy Yaşam Merkezinde gerçekleştiriliyor olmasından duyduğu memnuniyeti belirtti.

10 kitaplık set olarak basımı yapılan hikâye kitaplarını yazma, resimleme, dizgileme ve inceleme komisyonunda yer alan 28 öğretmenimizle birlikte değerlerimiz üzerine paylaşımlarda bulunan İl Millî Eğitim Müdürü Savaşçı, öğretmenlerimizin çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, okul öncesi öğrencilerine yönelik hazırlanan hikâyelerin her birinde bir değerimize yer veren öğretmenlerimizin heyecanına ortak olurken emeği geçen herkesi kutladı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL