Spor

Düzce Spor Akademisi ile kalıcı destek

Düzce Belediye Başkanı Dr Faruk Özlü, şampiyonluk yolunda son virajda olan Düzcespor’un başarısından dolayı büyük mutluluk duyduğunu ifade ederek, Kulüp Başkanı başta olmak üzere taraftarlara Düzcespor’a sahip çıkmalarından dolayı teşekkür..

Düzce Spor Akademisi ile kalıcı destek

Düzce Belediye Başkanı Dr Faruk Özlü, şampiyonluk yolunda son virajda olan Düzcespor’un başarısından dolayı büyük mutluluk duyduğunu ifade ederek, Kulüp Başkanı başta olmak üzere taraftarlara Düzcespor’a sahip çıkmalarından dolayı teşekkür etti.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Spor Akademisi’nin kurulması ile birlikte binlerce çocuk ve gence spor yapma imkanı sağlandığını ve spor şehri olma yolunda ilerlediklerini kaydetti. Düzcespor’un yapacağı müsabaka öncesinde basın mensuplarıyla bir araya gelen Özlü, “Şehrimizin güzide spor kulübü Düzcespor’un bu sezondaki başarı ve performansından bir Düzceli olarak büyük mutluluk duyuyorum.  Gösterdikleri performans ve başarılarından dolayı başta kulüp başkanı Sayın Gökhan Kapoğlu ve onun değerli çalışma arkadaşları olmak üzere, kulübümüze gönül veren, destek olan tüm taraftarlarımıza teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum” diye konuştu.

Doğru olan yapılıyor 

“Bir şehrin eşrafının ve taraftarlarının şehrinin kulübüne içtenlikle sahip çıkması halinde nasıl büyük bir başarı elde edilebileceğini göstermesi bakımından Düzcespor Türkiye’ye örnek olmuştur. Baştan beri istediğim ve ifade etmeye çalıştığım işte tam da budur. Doğru olan da budur” diyen Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Spor Şehri Düzce olma yolunda Spor Akademisinin kurulmasıyla önemli bir adıma attıklarını ve binlerce çocuğa spor yapma imkanı verdiklerini kaydetti.

Gençlere spor yapma olanağı sağlanıyor

Düzce Belediyesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü ile birlikte Düzce Belediyesi Spor Akademisini kurduklarını ve geçtiğimiz yıl 5000 gencin spor yapmasına imkan sağladıklarının altını çizen Özlü, “Spor Şehri Düzce olma yolunda ilk önemli adımı attık. Halen 6 ana branşta çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Belediye gelirlerimizin binde 12 ye kadarını Spor Akademisi yapılanmamız kapsamında spor şehri Düzce için kullanmayı öngörüyoruz. Spor akademisi,  spora meraklı binlerce Düzceli gence imkân sağlayarak, onları mutlu edecek” diye konuştu.

Çetin Uzun/LC Haber Düzce 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL