Ekonomi

Dünya’da ve Türkiye’deki gelecek ekonomi modelleri görüşüldü

İlimizin tanınmış İşadamlarından İsmail Eminler, yeğeni Osman Eminler ile birlikte MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı İsmail Filizfidanoğlu’nu ziyaret etti. Sarar Özel Giyim Firma Sahiplerinden MÜSİAD Sakarya Şubesi üyesi İsmail Eminler ve..

Dünya’da ve Türkiye’deki gelecek ekonomi modelleri görüşüldü

İlimizin tanınmış İşadamlarından İsmail Eminler, yeğeni Osman Eminler ile birlikte MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı İsmail Filizfidanoğlu’nu ziyaret etti.

Sarar Özel Giyim Firma Sahiplerinden MÜSİAD Sakarya Şubesi üyesi İsmail Eminler ve Dr. Osman Eminler; MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı İsmail Filizfidanoğlu‘nun işyeri olan Filizfidanoğlu Yapı’da ziyaret ederek gündeme ve sektöre dair istişareler de bulundu.

Karz-ı Hasen
Dünya’daki ve Türkiye’deki Pandemi sürecindeki ve gelecek ekonomik modelleri ve ticari konuların görüşüldüğü ziyarette, karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. Kendisine yapılan ziyaretten ötürü son derece memnun olduğunu ifade eden Başkan İsmail Filizdanoğlu; geride bıraktıkları 2020 yılını değerlendirdiklerini ve bu yıl çalışmalarını hız kesmeden sürdüreceklerini açıkladı. Filizfidanoğlu; “Bu vesileyle kendilerine ziyaretleri ve ’40 soruda Karz-ı Hasen’ kitap hediyeleri için de ayrıca teşekkür ederim” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL