Magazin

Dünyaca ünlü Nusret’te Akif Yener’i dinliyor…

Tarihte Sakarya için ilk şarkıyı yazan Sakaryalı ünlü sanatçı Akif Yener; yakın Dostları Uğur Dündar ve Levent Candan ile birlikte Dünyaca ünlü et ustası Nusret Gökçe’yi Bodrum Yalıkavak’taki şubesinde ziyaret..

Dünyaca ünlü Nusret’te Akif Yener’i dinliyor…

Tarihte Sakarya için ilk şarkıyı yazan Sakaryalı ünlü sanatçı Akif Yener; yakın Dostları Uğur Dündar ve Levent Candan ile birlikte Dünyaca ünlü et ustası Nusret Gökçe’yi Bodrum Yalıkavak’taki şubesinde ziyaret ederek, imzalı single albümünü hediye etti.

Sakaryaspor’un kuruluşunun 50. yılında “Sakaryaspor 50. Yıl Marşı’nı besteleyen ve duygusal şarkısı “Ne Aşk Ne Hayat’la gönüllerde taht kuran Tarihte Sakarya için ilk şarkıyı yazan Sakaryalı ünlü sanatçı Akif Yener; yakın Platinum dostları LC Haber Ajansı Başkanı Levent Candan ve Uğur Hafriyat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dündar ile birlikte Dünyaca ünlü et ustası Nusret Gökçe’yi Bodrum Yalıkavak’taki şubesinde ziyaret ederek, enfes lezzetlerinden tattı. Sakarya’dan gelen misafirleri ile yakından ilgilenen Dünya’ca ünlü fromen Nusret Gökçe; anıları olduğu Sakarya’ya selam gönderdi.

Akif YENER: “Enfes et ürünlerini tadınca daha iyi anladım”
Nusret Gökçe’ye 5. şarkıdan oluşan maxi sıngle albümünü imzalayarak hediye eden Akif Yener; “Sakarya’ya yakınlığı sebebiyle İstanbul taraflarında bulunduğum zamanlarda Etiler Nusret’e gidip güzel lezzetlerinden tadıyorum. Nusret’in neden Dünya’da et üzerine bu kadar tanındığını enfes et ürünlerini tadınca daha iyi anladım. Ayrıca çalışanların sunum ve müşterilere saygılı tutumları da hep dikkatimi çekti. Nusret beyin akçakgönüllü ve nezaketli kişiliğini camiadan ve basından takip ediyor ve çok takdir ediyorum” diyerek duygularını dile getirdi.

Nusret GÖKÇE: “Sakarya halkına ve Sakaryaspor taraftarına selam olsun”
Nusret Gökçe ise Sakarya’lı sanatçı Akif Yener’e Bodrum’da Nusret’ tercih ettiği ve hizmetlerin memnun kaldığı için teşekkür ettiğini ifade ederek; “Sakarya halkına ve Sakaryaspor taraftarına selamlarımı iletmenizi isterim. Sakaryaspor güçlü bir takım ve spor camiasından takip ediyorum” diyerek Sakarya ile ilgili geçmişte yaşadığı bir kaç anısını paylaştı. Nusret Gökçe, kendinsine hediye edilen Sakarya’lı sanatçı Akif Yener’in son albüm şarkı marşlarını özellikle dinleyeceğim söyledi. Ardından İstanbul Etiler Nusret’in işletmesinde daim bulunan Uğur Gökçe ile Nusret Gökçe’yi görüntülü görüşme yapmasını sağlayan Ünlü İşadamı Uğur Dündar’ın bağlantısında bol kahkahalı ve anlamlı bir sohbet oldu. Güzel sohbetin sonrası Sanatçı Akif Yener, Gazeteci Levent Candan ve İşadamı Uğur Dündar; Nusret’in sahibi Nusret Gökçe’ye enfes lezzetlerinden dolayı teşekkür etti. Akif Yener; İstanbul ve Bodrum’a yemek tecihinin Nusret, Sakarya’da ise bu tercihinin ise Baytar olduğunu bir kez daha vurguladı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL