Eğitim

Dünyaca Ünlü Matematik Profesörü Murat Tosun’dan ajansımıza ziyaret

Sakarya Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Matematik Bölümü Öğretim Görevlisi, Anka Eğitim Kurumları Kurucusu, Geometriciler Derneği Başkanı, Dünyaca Ünlü Matematik Profesörü Prof. Dr. Murat Tosun; beraberindeki Anka Eğitim Kurumları Müdürü Yunus Emre..

Dünyaca Ünlü Matematik Profesörü  Murat Tosun’dan ajansımıza ziyaret

Sakarya Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Matematik Bölümü Öğretim Görevlisi, Anka Eğitim Kurumları Kurucusu, Geometriciler Derneği Başkanı, Dünyaca Ünlü Matematik Profesörü Prof. Dr. Murat Tosun; beraberindeki Anka Eğitim Kurumları Müdürü Yunus Emre Ersoy ile birlikte LC Haber Ajansı’mızı ziyaret etti.

“Dostluklar bakidir”

Ziyarette; LC Haber Ajansı Başkanımız Levent Candan’ı Sakarya’ya kazandırdığı yeni bir haber ajansından dolayı tebrik eden ve okul haberlerine sayfalarında yer vermesinden dolayı teşekkür eden Anka Eğitim Kurumları Kurucusu Prof. Dr. Murat Tosun ve Okul Müdürü Yunus Emre Ersoy; çalışmalarında başarılar diledi. Misafirlerinin ziyaretinden ve güzel dileklerinden dolayı memnuniyetini dile getiren Candan; “Kendisini yakından tanımaktan onur duyduğum Anka Eğitim Kurumları Kurucusu ve Geometriciler Derneği Başkanı, Matematik Profesörü Sayın Prof. Dr. Murat Tosun hocamıza çok teşekkür eder, başarılarının devamını diliyorum.  Yine kendisini zamanın Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü Aziz Ersoy hocamdan dolayı yıllar önce tanıdığım özellikle Sakarya Basını ile hiçbir ayırım yapmadan iç içe olan ve diyaloglarını sıkı tutan değerli Eğitim Kurumları Müdürü sayın Yunus Emre Ersoy dostuma çok teşekkür ederim” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL