Genel

Dünya genelinde hayranları bulunan Akif Yener den Ankara çıkarması

Dünya gelinde hayran kitlesine sahip olan Sakarya’lı Ünlü Ses sanatçısı Akif Yener; çeşitli kültürel ve sanatsal çalışmaları için Ankara’da ki bürokrasi, kültür sanat,müzik ve spor camiasının önde gelen isimlerini ziyaret..

Dünya genelinde hayranları bulunan Akif Yener den Ankara çıkarması

Dünya gelinde hayran kitlesine sahip olan Sakarya’lı Ünlü Ses sanatçısı Akif Yener; çeşitli kültürel ve sanatsal çalışmaları için Ankara’da ki bürokrasi, kültür sanat,müzik ve spor camiasının önde gelen isimlerini ziyaret ederek, çeşitli ve önemli konularda karşılıklı fikir alışverişlerinde bulundu… 

Akif YENER, Levent CANDAN ve İsmail BAŞ ile BAŞKENTTE DOLU DOLU 3 GECE 4 GÜN
İlklerin bestecisi Akif Yener, Sakarya içinde tarihte ilk şarkıyı yapan ve Sakaryaspor 50. Yılı’na geldiğinde de “Bu kalp seninle Sakaryaspor Marşı”nı besteleyen,” Ne Aşk Ne Hayat” şarkısıda halen dillerde kuşaktan kuşağa yaşamaya devam eden Ünlü Sanatçı Akif Yener; beraberindeki yakın Dostları LC Haber Ajansı Başkanı Levent Candan ve Yüksek Ziraat Mühendisi İsmail Baş ile birlikte Covid-19 ve Pandemi öncesinde Başkent Ankara’ya bir çıkarma yaptı. Uzun yıllardır yaşam koçluğu yapan ve Parapsikolog olan Sakarya’lı sanatçı Akif Yener 3 günlük dolu dolu.

İrfan ÇELİK, M Levent BÜLBÜL, Atakan ÇELİK
Ziyaretlerinde ilk olarak, Ankara Sakaryalılar Vakfı Başkanı ve Türkiye Bisiklet Fedarasyonu As Başkanı İrfan Çelik’i makamında ziyaret ederek, son çalışmalar hakkında paylaşımda bulundu. Gayet verimli geçen sohbet saatler sürdü. Ardından MHP Sakarya Milletvekili ve MHP Grup Başkan Vekili Levent Bülbül’ü TBMM’de ki makamında ziyaret ederek, burada Sakarya için kültürel projeler ve şehrin bir kısım durumları ele alındı. Akif Yener, Levent Candan ve İsmail Baş’ın TBMM’de ki ziyaretinde ayrıca Sakaryalı olan Anadolu Ajansı (AA) Parlamento Haberleri Editör Yardımcısı Atakan Çelik eşlik etti. Atakan Çelik, Sakarya’dan gelen Dostlarını meclisi de gezdirerek, detaylı bilgi verdi.

Türker AYGÜNDÜZ, Ömer ÇAĞRICI, Kenan GÜÇLÜTÜRK
Ziyaretin ertesi günü ise Dünya Gençlik ve Spor Konfederasyonu Genel Başkanı Türker Aygündüz’ü makamında ziyaret eden Yener burada uzun uzun sanatçıyla yapılabilecek çeşitli Ulusal ve Uluslararası konser vb programlar ile Sakaryaspor için ayrıca konuşmalar gerçekleşti. Ardından Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (Güvenlik-İş) Genel Başkanı Ömer Çağırıcı’yı sendika binasındaki odasında ziyaret eden Yener, Candan ve Baş burada da, sanatsal ve güvenlik esaslı konuların uzunca konuşulduğu sohbet epey keyifli geçti ve sonrasında hep beraber yemeğe geçildi. Yener, aynı günün akşam saatlerinde ise Türk Silahlı Kuvvetleri Mızıka Komutanlığı’ndan emekli ve birçok Silahlı Kuvvetler Marşı ve herkes tarafından bilinen bir çok eseri aranje eden duayen Müzisyen Kenan Güçlütürk’ü evinde ziyaret ederek, burada sadece müziğin konuşulduğu buluşma, kahve eşliğinde uzun ve keyifli sürdü.

Bekir AKTÜRK, Yaşarbir BİLGİN, Önder KARAN, Mahmut TANDOĞAN
Ziyaretletin son günü olan 3 gün ise; Türkiye İş Kurumu Genel Müdürü Bekir Aktürk’ü Genel Müdürlükteki makamında ziyaret eden Akif Yener, Levent Candan ve İsmail Baş; burada kültür, sanat ve memleket meseleleri uzunca konuşuldu ve karşılıklı çeşitli hediyeler takdim edildi. Ziyaretin bir sonraki adresi ise Kocabıyık Şirketler Grubu (Adatıp Hastaneleri) Sağlık Yatırımları ve Resmi Kurumlar Dış İlişkiler Direktörü Yaşarbir Bilgin’i özel çalışma ofisinde ziyaret eden Dostlar, burada tarih, sanat ve müzik ağırlıklı sohbet uzun bir süre devam etti. Ziyaretin son ziyareti ise Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce tarafınfan SASKİ Yönetim Kurulu Üyeliği’ne atanan Önder Karan’ı özel çalışma ofisinde ziyaret edep ekip, Sakarya’daki kültür sanatın uzunca konuşulduğu burada ki buluşmada aynı zamanda fotoğraf sanatçısı olan Önder Karan, sanatçı Akif Yener için çeşitli çekimler gerçekleştirdi. Burada AK Parti Sakarya Milletvekili Aday Adayı, Erenler Belediye Başkan Aday Adayı İşadamı Mahmut Tandoğan tarafından ağırlanan Sanatçı Akif Yener, Gazeteci & Yazar Levent Candan ve Yüksek Ziraat Mühendisi İsmail Baş, Tandoğan ile yaptığı görüşmenin ardından Sakarya’ya döndü. Sakarya’lı sanatçı Akif Yener; ziyarette bulunduğu isimlere ziyaret sonrası 5 şarkıdan oluşan maxi sıngle albümünü imzalayarak hediye etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL