Ekonomi

Dünya Gazetesi yeni adresinde hizmet vermeye başladı

Türkiye’nin ilk ve tek ekonomi gazetesi DÜNYA, yeni adresine taşındı. Gazetecilik hizmetlerini uzun yıllar ÇEK işhanında sürdüren DÜNYA, İstanbul genel merkezde yaşanan değişim ve yeniden yapılanma kapsamında Sakarya’daki faaliyetlerine yeni..

Dünya Gazetesi yeni adresinde hizmet vermeye başladı

Türkiye’nin ilk ve tek ekonomi gazetesi DÜNYA, yeni adresine taşındı.

Gazetecilik hizmetlerini uzun yıllar ÇEK işhanında sürdüren DÜNYA, İstanbul genel merkezde yaşanan değişim ve yeniden yapılanma kapsamında Sakarya’daki faaliyetlerine yeni adresinde devam edecek.
Yeni yapılanma kapsamında çalışanlarının sahibi olduğu DÜNYA Gazetesi, bağımsız ve tarafsız yayın ilkeleri doğrultusunda Bölge Temsilcisi Hasan Coşkun yönetimindeki gazetecilik hizmetlerini, İstiklal Mahallesi Kirişhane Caddesi Kemal Yener İş Merkezindeki yeni ofisinde sürdürecek.

Anadolu illerinin sesi

Sakarya Bölge Temsilcisi Hasan Coşkun, Dünya gazetesinin yeni dönemdeki faaliyetlerine ekonomi gazetecisi Hakan Güldağ yönetiminde güçlendirilmiş bir kadro ile devam ettiğini belirterek farklı görüş, farklı kültür ve inanca sahip toplumun her kesiminden saygın okuyucu kitlesi ile düzenlediği iş toplantıları, haber ve yorumları, okuyucularına sunduğu şehir ve sektör ekleri ile DÜNYA gazetesinin Anadolu illerinin sesi olmayı yeni dönemde de sürdüreceğini ifade etti. Türk basınının duayen ismi, merhum Nezih Demirkent tarafından 1981 yılında ekonomi gazetesi olarak yayın hayatına başlayan DÜNYA Gazetesi, 41 yıllık bilgi birikimi ve arşivi ile iş dünyasının önemli bir başvuru kaynağı niteliğinde.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL