Güncel

Dr. BOSTANCI: “Sakarya ile Karabağ’da ki bir şehirle,’ Kardeş Şehir’ olmalı”

Sakarya’nın eski ve sevilen Opr. Doktorlarından Dursun Bostancı; “Sakarya’mızı, Karabağ’da zulümden kurtarılan şehirlerden birisi ile’ Kardeş Şehir’ edilmesini önerdi.  Sakarya’nın bir çok hastanesinde başarılı bir şekilde görev yapan, Sakarya’nın eski..

Dr. BOSTANCI: “Sakarya ile Karabağ’da ki bir şehirle,’ Kardeş Şehir’ olmalı”

Sakarya’nın eski ve sevilen Opr. Doktorlarından Dursun Bostancı; “Sakarya’mızı, Karabağ’da zulümden kurtarılan şehirlerden birisi ile’ Kardeş Şehir’ edilmesini önerdi. 

Sakarya’nın bir çok hastanesinde başarılı bir şekilde görev yapan, Sakarya’nın eski ve sevilen Opr. Doktorlarından Dursun Bostancı; sosyal paylaşım siteleri ve Basın Mensuplarına yolladığı açıklamasında şunları söyledi: “Sakarya’nın kardeş ülke Azerbaycan’da son zamanlarda yaşanan Karabağ’ın kurtarılması için verilen savaş henüz sıcaklığını koruyor. Başta sayın Cumhurbaşkanımız, Gazi Meclisimiz ve Türk silahlı kuvvetlerimizin önderliğinde iki kardeşin bir olduğunu Dünya aleme duyurduk. Ama bu desteğimizin bazı sembolik de olsa girişimlerle devam etmesi gerektiğini düşünüyorum. Bu sebeple sayın Sakarya Valimiz ve sayın Büyükşehir Belediye Başkanımızdan bir talebim olacak. Talebim şudur; Sakarya’mızı, Karabağ’da zulümden kurtarılan şehirlerden birisi ile’ Kardeş Şehir‘ ilan edilmesi. Bu davranışın Sakarya’mıza çok yakışacağı düşüncesindeyim. Bu talebimi sayfanızda gündeme getirir ve ilgili makamlara ulaşmasında yardımcı olursanız mutluluk duyarım. Saygılarımla.”

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL