Siyaset

DP İl Başkanı Ergül ve ekibi Kaynarca’da

Demokrat Parti Sakarya il Başkanı İsmail Ergül ve beraberindekiler Kaynarca esnafını ziyaret ettiler. İlçe başkanı Mehmet Birer ile bir araya gelen DP il yönetimi, esnaflara ziyaret ederek sorunlarını ve taleplerini..

DP İl Başkanı Ergül ve ekibi Kaynarca’da

Demokrat Parti Sakarya il Başkanı İsmail Ergül ve beraberindekiler Kaynarca esnafını ziyaret ettiler.

İlçe başkanı Mehmet Birer ile bir araya gelen DP il yönetimi, esnaflara ziyaret ederek sorunlarını ve taleplerini dinlediler. DP il başkan yardımcıları İbrahim Atalay, Erol Eyüpler, il gençlik kolları başkanı Rençber ile birlikte esnafları gezen DP il başkanı İsmail Ergül, izlenimlerini dile getirdi.
Ergül, “İlçemizde rahmetli belediye eski başkanımız Tuncay Aydın’ın yapmış olduğu hizmetlerden başka yapılan bir şey göremedik. Yollarda yürünemeyecek durumda olduğu ve yer yer su birikintilerinin olduğu görmekteyiz. Sanki Kaynarca ilçesi üvey evlat muamelesi gibi görünüyor. Yaptığımız esnaf ve pazar yeri ziyaretimizde özellikle kahveci, lokanta gibi esnaflarımızın çok zor durumda olduklarını gördük. Ayrıca pazar yerinde bir hareketlilik olmadığını, vatandaşlarımızın ekonomik sıkıntı yaşadıklarını gördük. Kaynarca’nın içerisinden geçen ve 2 yıl önce büyük bir sel felaketi yaşanan derede gerekli çalışmaların yapılmadığı yalnız köprü yapıldığı olabilecek etkili bir yağışta daha büyük maddi zararların doğa bileceği sel felaketi olabileceğini ziyaret üzülerek görmüş olduk. Bununla ilgili kurumlara göreve davet etmekteyiz” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL