Siyaset

DP eski İl Başkanı Ergül’den dava arkadaşlarına kahvaltılı teşekkür

Ekim ayında il başkanlık görevi sona eren DP il eski başkanı ve yönetimi, Engelsiz Cafe’de geçmişte birlikte çalıştığı dava  arkadaşlarına teşekkür amaçlı kahvaltıda bir araya geldi. Sakarya’da 8 yıldır il..

DP eski İl Başkanı Ergül’den dava arkadaşlarına kahvaltılı teşekkür

Ekim ayında il başkanlık görevi sona eren DP il eski başkanı ve yönetimi, Engelsiz Cafe’de geçmişte birlikte çalıştığı dava  arkadaşlarına teşekkür amaçlı kahvaltıda bir araya geldi.

Sakarya’da 8 yıldır il başkanlık görevini yürütmenin mutluluğu içinde olduğunu ifade eden il eski başkanı İsmail Ergül, “Bu zaman dilinde bir çok konularda çalışma yaparak Sakarya’nın gündemine getirdik. Burada emeği geçen tüm dava arkadaşlarımı gönülden kutluyorum. Bundan sonraki süreçte bizler Demokrat Partiyi çıtayı daha da yükseltmek için elimizden geleni yapmaya gayret edeceğiz. Yeni il yönetimi şuan belli değil ama gelecek olan yeni il yönetime şimdiden başarılar diliyorum ve önümüzdeki seçimlerde Demokrat Parti Sakarya’dan en az 2 milletvekili görmek istiyoruz. Umarım bunu başaracağımıza inanıyorum” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL