Kültür-Sanat

Dostluk baki dedi…

Sakarya nın sevilen simalarından ve bir siyasi partinin kadın kolları başkanı Sevim Çobanoğlu; Sakarya’nın efsanesi Akif Yener’i ziyaret ederek sanatsal çalışmaları hakkında bilgi aldı. YENER: “Çobanoglu ablamız, hep kültürün içinde..

Dostluk baki dedi…

Sakarya nın sevilen simalarından ve bir siyasi partinin kadın kolları başkanı Sevim Çobanoğlu; Sakarya’nın efsanesi Akif Yener’i ziyaret ederek sanatsal çalışmaları hakkında bilgi aldı.

YENER: “Çobanoglu ablamız, hep kültürün içinde sevilen bir kişidir”
Kendisine yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Ünlü Sanatçı Akif Yener, “Kıymetli aile dostumuz Sevim Çobanoglu ve ekibinin ziyareti ne kadar anlamlı. Sanatın, siyasetin ve sporun üstünde ölmeyen dostluklar ne kadar önemli bir kez daha anladım. Sevim Çobanoglu ablamızdır, dürüsttür ve hep kültürün içindedir ve ayrıca Sakarya’mızı çok sevdiğini biliyorum” diye konuştu.

ÇOBANOĞLU: “Akif Yener Sakarya’mızın medharı iftiharıdır”
Sakarya’nın tanınmış sima ve sevilen ablalarından Sevim Çobanoglu ise “Akif Yener Sakarya’mızın medharı iftiharıdır. Şehrimiz için tarihte ilk defa şarkı yapan sanatçımızdır. ‘Onun adı efsane Sakarya’ ‘Sakaryaspor 50. Yıl Marşı (Bu kalp seninle Sakaryaspor) ve duygusal aşk şarkısı olan ‘Ne Aşk Ne Hayat’ hep dillerde. Kendisini çok seviyoruz ve çalışmalarını titizlikle takip ediyoruz” dedi. Sakarya nın tarihi, kültür ve sanatın bolca konuşulduğu sohbetin ardından Sanatçı Akif Yener; Sevim Çobanoglu‘na 5 şarkıdan oluşan maksi sıngle albümünü imzalayarak hediye etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL