Siyaset

Dokumacı: “Mutlu Işıksu, Çaltıcak çok mu şey istiyor?”

İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı saha çalışmalarına devam ediyor. Şehir içi esnaf ziyaretlerinin yanı sıra akşamları merkeze uzak olan köy ve mahallelerde ziyaretler yapan İYİ Parti Adapazarı Teşkilatı vatandaşlar ile..

Dokumacı: “Mutlu Işıksu, Çaltıcak çok mu şey istiyor?”

İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı saha çalışmalarına devam ediyor.

Şehir içi esnaf ziyaretlerinin yanı sıra akşamları merkeze uzak olan köy ve mahallelerde ziyaretler yapan İYİ Parti Adapazarı Teşkilatı vatandaşlar ile bir araya geliyor. Vatandaşlarla bir araya gelen Adapazarı İlçe Başkanlığı yönetimi, köy ve mahallelerde sorun ve talepleri dinliyorlar. Son olarak İlçe Başkanı Serdip Dokumacı ve ilçe yöneticileri Çaltıcak mahallesinde, mahalle sakinleri ile buluştu.

“Verilen sözler tutulmadı”

Ziyaret hakkında açıklama yapan Dokumacı: “Öncelikle şimdilik muhalefet olarak sahada hemşehrilerimizin yanında olmaya, onların dertlerini dinlemeye ve seslendirmeye devam ediyoruz. Bizim bu yapıcı ve gerçekçi muhalefet anlayışımızın en büyük faydasının hemşehrilerimize olacağı kanısındayız. Çaltıcak mahallesine yaptığımız ziyarette, mahalle sakinlerinden seçim zamanı verilen sözlerin tutulmadığını öğrendik. Özellikle kıymetlimiz olan gençlerin makul taleplerinin bir an önce karşılanması lazım gerekmektedir. Daha iyi anlaşılsın diye Çaltıcak’ın talep ve sorunlarını madde madde sıralıyorum.

1- Çaltıcak mahallesinde gençlerin spor lokali olarak kullandığı, bir araya geldiği hem küçük hem gecekonduyu andıran prefabrikten olan yapının ıslah edilmesi gerekmektedir.

2-Çaltıcak gençleri futbol sahalarının kullanılır hale gelmesini ve buranın futbol oynanabilecek hale gelmesini istemektedir.

3-Kapalı köy mesire cemiyet alanı.

Aslında mahallenin talepleri bu kadar ve bu taleplerin yapılacağı seçim zamanı vaat edilmiştir. Şimdi Adapazarı Belediye BaşkanI Mutlu Işıksu’ya sormak istiyorum, Çaltıcak, Çaltıcak’ın gençleri çok mu şey istiyor?” diye belirtti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL