Magazin

Dilek Günay, gün sayıyor

Kocaelili sanatçı Dilek Günay; ilk klibinin yayınlanacağı günü sabırsızlıkla bekliyor. Aynı zamanda çok iyi bir grafiker olan Dilek Günay, kariyerinde emin adımlarla ilerlemeyi sürdürüyor. Genç sanatçı Günay, Sakarya Ferizli Gölkent’te..

Dilek Günay, gün sayıyor

Kocaelili sanatçı Dilek Günay; ilk klibinin yayınlanacağı günü sabırsızlıkla bekliyor.

Aynı zamanda çok iyi bir grafiker olan Dilek Günay, kariyerinde emin adımlarla ilerlemeyi sürdürüyor. Genç sanatçı Günay, Sakarya Ferizli Gölkent’te ilk klibini çekmişti. Sözü ve müziği kendisine ait olan “Aşka Kandım” isimli şarkısının aranjesi Onur Ondan, mix masteringi ise Candar Köker tarafından yapıldı.

Çekimler Sakarya ve İzmit’te gerçekeşti

Dinç Müzik etiketiyle dinleyici ile buluşacak olan şarkının bir bölümü Sakarya’nın saklı cenneti olan Ferizli Gölkent’te, diğer bölümü ise İzmit’te çekilen klibinin yönetmenliğini Emirhan Erol üstlendi. Trap versiyon şeklinde düzenlenen şarkının klip çekiminde başarılı sanatçı Dilek Günay’a bir küçük oyuncu ve model de eşlik etti.

“Aşka Kandım” müzikseverlerle buluşacak

Dilek Günay’ın “Aşka Kandım” parçasının klibi 10 Haziran 2021 günü Netd’den yayın girecek. Daha öncesinde de farklı müzik platformlarında, çeşitli müzik çalışmalarını müzikseverlerin beğenisine sunan Günay, müzik yolculuğundaki başarısını bu klip ile daha da perçinledi.  Çalışmalarıyla çeşitli ulusal ve yerel TV ile radyo kanallarının da dikkatini çeken ve çok sayıda programın konuğu olan Günay, 2012 yılında katıldığı Kral TV’de yayımlanan ‘0 KM’ adlı program ile müzikseverlerin oldukça beğenisini kazanmıştı.  Günay, eğlence amaçlı oluşturulmuş video, görsel ve müzik alanlarında paylaşımların yapıldığı, hemen her platformdan ulaşılabilen bir web sitesi olan Netd’den de klibin yayınlanması için gün alındığının müjdesini verdi. Günay’ın çekimleri başarılı bir şekilde tamamlanan son klibi,  10 Haziran Perşembe saat 13.00’te Netd’de yayımlanacak.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL