Güncel

DİKBAYIR ve KILIÇASLAN; Başkan IŞIKSU ve SOYKAN’a taziye ziyaretinde bulundu

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır; beraberindeki partisin Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan ve Adapazarı İlçe Başkanı Serdip Dokumacı; Adapazarı Belediyesi Başkanı Mutlu Işıksu’ya taziye ziyaretinde..

DİKBAYIR ve KILIÇASLAN; Başkan IŞIKSU ve SOYKAN’a taziye ziyaretinde bulundu

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır; beraberindeki partisin Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan ve Adapazarı İlçe Başkanı Serdip Dokumacı; Adapazarı Belediyesi Başkanı Mutlu Işıksu’ya taziye ziyaretinde bulundu.

Mutlu IŞIKSU’ya taziye

Önceki gün Babası Alaattin Işıksu’yu kaybeden Adapazarı Belediyesi Başkanı Mutlu Işıksu; taziye için gelen misafirlerini kabul etmeye devam ederken, bugünde İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan ve İlçe Başkanı Serdip Dokumacı, Başkan Işıksu’yu evinin bahçesinde ziyaret ederek, taziyelerini sundu. Dikbayır, Kılıçaslan ve Dokumacı; Işıksu’ya başsağlığı dilerken, Başkan Işıksu’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, misafirlerine teşekkür etti.

Bilal SOYKAN’a taziye

Ardından Akyazı İlçesi’ne geçen İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır ile Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan; partisinin Akyazı İlçe Başkanı Fatih Çakmak geçtiğimiz günlerde babası Ahmet Soykan‘ı toprağa veren Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan’ı makamında ziyaret ederek, başsağlığı vd taziyelerini sundu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL