Güncel

Dikbayır, Geyve’de bir dizi ziyaret gerçekleştirdi

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, İl Başkan Yardımcıları ve Geyve İlçe Başkanı Yusuf Baran ve İlçe Yönetim Kurulu..

Dikbayır, Geyve’de bir dizi ziyaret gerçekleştirdi

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, İl Başkan Yardımcıları ve Geyve İlçe Başkanı Yusuf Baran ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri Geyve’de bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır ve İYİ Parti Sakarya İl Teşkilatı ilk önce İYİ Parti’den aday gösterilen Geyve Belediye Başkan Adayı Atilla Zeytinoğlu’nu ziyaret ederek kayın validesinin vefatı sebebiyle taziye ziyaretinde bulundu.  Dikbayır, ‘’ Merhumeye bir kez daha Yüce Allah’tan rahmet, kederli ailesine sabır dilerim’’ dedi.

Teşekkür ettiler

Dikbayır ve Sakarya İl Teşkilatı daha sonra Geyve Nuruosmaniye Köy Muhtarı Tahsin Kolat ve Kemal Akbaş ile bir araya geldi. Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır ve Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan gösterilen misafirperverlikten duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

Baş sağlığı dilediler

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, İl Başkan Yardımcıları ve Geyve İlçe Başkanı Yusuf Baran ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Geyveli İlter ve Hasan Avcı’ya da taziye ziyaretinde bulunarak baş sağlığı dilediler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL