Siyaset

Dikbayır esnafı dinledi

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Adapazarı İlçe Başkanı Serdip Dokumacı ve Yönetimi, Uzunçarşı esnafı, Tozlu Camii esnafı, ..

Dikbayır esnafı dinledi

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Adapazarı İlçe Başkanı Serdip Dokumacı ve Yönetimi, Uzunçarşı esnafı, Tozlu Camii esnafı,  Katlı pazar yeri esnafı, İtfaiye Caddesi esnafını ve Atatürk Bulvarı esnafını ziyaret ederek, Unkapanı Meydanında incelemelerde bulundu.

Adapazarı’nı gezerek ekonomik olarak sıkıntılı olan esnafın sıkıntılarını dinleyen İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Adapazarı İlçe Başkanı Serdip Dokumacı ve Yönetimi, üstlenmiş olduğu vatandaşın yanında olma misyonunu eksiksiz olarak yerine getiriyor.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır: ”Esnafımızın bize ilettiği sorunları TBMM gündemine taşıyacağız. Küçük esnaf ekonomimizin kalbidir. Eğer bir esnaf pandemi nedeniyle iflas ediyorsa bu hükümetin sorumluluğudur ve çözmesi gerekir. Biz esnafımızın her zaman yanındayız. Yaptığımız ziyaretlerde tespit ettiğimiz en önemli nokta, Türkiye’de var olan ekonomik krizin pandemi ile birlikte zirveye çıktığıdır” diye konuştu.

”Türkiye de makul siyaseti”

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır: ”Bugün Adapazarlı vatandaşlarımızın dertlerini dinledik. İktidarın duymadığı ve görmezden geldiği; esnafımızın, pazarcımızın, emeklimizin, gençlerimizin dertleri için çözümlerimizi yakın zamanda açılacak olan Meclis Genel Kurul’unda gündeme getireceğiz. Bizi biz yapan değerler üzerinden ayrıştırılmaktan, ötekileştirilmekten usanan milletimiz; makulde buluşmayı hedeflediğimiz siyasi anlayışımızı görüyor, Huzurlu yarınlarımız için Türkiye’ye makul siyaseti öğreten Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’i istiyor” dedi.

”Sakarya’da dengeler değişecek”

Kılıçaslan: “İlhamını Genel Başkanımızdan alan İYİ Parti Sakarya İl Başkanlığı olarak Sayın Milletvekilimiz Ümit Dikbayır’la hazırladığımız çalışma programıyla sahaya indik. Gidilmedik mahalle, STK ve esnaf kalmayacaktır. Böylece milletvekilimizle birlikte halkın dertlerini dinleyip çözüm arayacağız. Daha öncede yaptığımız ziyaretlerle birçok ilçenin sorununu öğrendik. Özellikle muhtarlarla oturup konuşarak ilçenin yerel yönetimine nasıl bir katkı verebiliriz ile ilgili, tarımın yoğun olduğu ilçelerde çiftçilerle bir araya gelip onların sorunlarını dinledik. Türkiye’de gündem çok yoğun ama biz bu süreçte yine seçmene dokunmak istiyoruz. Şu anda partimiz anketlerde ve izlenimlerimizde Sakarya’nın en popüler partisidir. Bu durum seçim sandığına da yansıdığında Sakarya da dengelerin değişeceğini tahmin etmek zor olmayacaktır” diye belirtti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL