SUBÜ Teknoloji

Dijital İletişimi anlatacak

SUBÜ Konuşmaları’nda 4’üncü sezon Dijital Yayıncı Adem Metan’ın konuşmacı olarak katılacağı ‘Dijital İletişim’ başlıklı ilk söyleşi ile başlayacak. Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) tarafından düzenlenen SUBÜ Konuşmaları’nın 4’üncü sezonu 33’üncü..

Dijital İletişimi anlatacak

SUBÜ Konuşmaları’nda 4’üncü sezon Dijital Yayıncı Adem Metan’ın konuşmacı olarak katılacağı ‘Dijital İletişim’ başlıklı ilk söyleşi ile başlayacak.

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) tarafından düzenlenen SUBÜ Konuşmaları’nın 4’üncü sezonu 33’üncü program ile başlıyor. Dijital Yayıncı Adem Metan’ın konuşmacı olarak katılacağı sezonun ilk söyleşisi, ‘Dijital İletişim’ başlığıyla gerçekleştirilecek. Moderatörlüğünü İletişim Koordinatörlüğü’nden Öğretim Görevlisi Ömer Çiçek’in yapacağı söyleşide Türkiye’de kendisini yeni hissettirmeye başlayan dijital yayıncılığı ortaya çıkaran nedenler, günümüzde ulaştığı alan ve etkisi ile geleceği konuşulacak. Ayrıca dijital yayıncının nitelikleri ve ne gibi zorluklarla karşılaşabileceği gibi konular üzerinde durulacak. Üniversitenin YouTube kanalı SUBÜ Haber’den canlı yayınlanacak söyleşi 19 Ekim Çarşamba günü saat 13.00’te gerçekleştirilecek.

Adem Metan kimdir?

1987 yılında Ordu’da dünyaya gelen Adem Metan, 2007 yılında çocukluk hayali olan radyoculuk mesleğine başladı. Kariyeri boyunca Star FM, Radyo 24, Medya FM, Karadeniz FM, Alem FM, Radyo Viva, Best FM ve Radyo D’de yaptığı şov programlarıyla dinleyicilerle buluştu. 2020 yılında kendi isteğiyle radyoculuğu bırakarak YouTube kanalı kurdu ve sosyal medyada içerik üretmeye başladı. Başta Van Depremi ve Soma Faciası olmak üzere yaşanan birçok acı verici olayda yaraların sarılması için çeşitli yardım kampanyalarına öncülük etti. Metan, radyo sektörünün gelişimine sunduğu olumlu katkılar nedeniyle birçok ödüle layık görüldü.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL