Siyaset

DEVA’dan STB’ye ziyaret

DEVA İl Başkanı Mehmet Erdoğan; beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte; STB Başkanı Adem Sarı’yı ziyaret etti. Ziyarette Sakarya’nın ekonomik ve ticari durumuyla ilgili görüş alışverişinde bulunuldu. Demokrasi ve Atılım..

DEVA’dan STB’ye ziyaret
DEVA İl Başkanı Mehmet Erdoğan; beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte; STB Başkanı Adem Sarı’yı ziyaret etti. Ziyarette Sakarya’nın ekonomik ve ticari durumuyla ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.
Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Sakarya İl Başkanı Mehmet Erdoğan ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri; Sakarya Ticaret Borsası (STB) Yönetim Kurulu Başkanı Adem Sarı’yı ziyaret etti. Ziyarette; Deva Partisi İl Başkanı Erdoğan’a İl Sekreteri Serap Barın, İl Sektörel Gelişmeleri İzleme Başkan Yardımcısı Volkan Terzioğlu, İl Dijital Dönüşüm ve Teknoloji İzleme Başkan Yardımcısı Murat Durak, İl Yönetim Kurulu üyeleri Cem Kapankaya ve Erdinç Öztürk’ün de eşlik etti. Türkiye’nin ve Sakarya’nın ticari ve ekonomik konularıyla ilgili değerlendirmelerin yanı sıra mısır ve fındık üreticilerinin sorunları hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.
YAKINDAN TAKİP EDİYORUZ
DEVA Partisi İl Başkanı Mehmet Erdoğan yaptığı konuşmada borsanın çalışmalarını yakından takip ettiklerini belirterek, “Borsanın çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Borsamızın yapacağı her başarılı çalışma, hem üreticimize hem de sanayicimize önemli katkılar sağlayacaktır ‘ dedi. DEVA Partisinin ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getiren Adem Sarı ve Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu üyeleri ile parti yetkilileri ziyaret sonrası bir fotoğraf çektirdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL