Siyaset

DEVA Partisi Serdivan İlçe Başkanı Aktaş’tan Mevlid Kandil mesajı

DEVA Partisi Serdivan İlçe Başkanı Ömer Aktaş kandil mesajında; “Milletimizin, hemşehrilerimin ve bütün İslâm âleminin mübarek Mevlid Kandili’ni kutluyorum” dedi. Demokrasi ve Atılım Partisi Ömer Aktaş, yayınladığı mesajında, kandil günlerinin..

DEVA Partisi Serdivan İlçe Başkanı Aktaş’tan Mevlid Kandil mesajı

DEVA Partisi Serdivan İlçe Başkanı Ömer Aktaş kandil mesajında; “Milletimizin, hemşehrilerimin ve bütün İslâm âleminin mübarek Mevlid Kandili’ni kutluyorum” dedi.

Demokrasi ve Atılım Partisi Ömer Aktaş, yayınladığı mesajında, kandil günlerinin manevî güzellikleri ve insanın iç dünyasında oluşturduğu huşu ikliminin yanı sıra dostlukların pekişmesi, sevgi ve saygının yaygınlaşması için de çok önemli olduğuna işaret etti. Ömer Aktaş mesajında; “Alemlere rahmet olarak gönderilen Peygamberimizin dünyaya teşrifleriyle insanlığa ve dünyaya huzur ve mutluluk gelmiştir. Bu nedenle Mevlid Kandili, O’nun söylediklerini ve Kur’an-ı Kerim’i anlamak için önemli bir fırsattır. Yüce Allah’ın rahmet kapılarını sonuna kadar açtığı bu gecede, Kur’an’da yazan ve biz insanlara öğütlenen doğruluk, adalet, yalan söylememek, hak yememek, işi ehline teslim etmek gibi değerleri bir daha düşünmemiz ve bu konuda kendimizin ve çevremizdekilerin durumunu gözden geçirmemiz gereklidir” dedi.

Mevlid Kandili’nin, İslâm alemine, mutluluk ve refah getirmesini dileyen DEVA Partisi Serdivan İlçe Başkanı Ömer Aktaş, sözlerine şöyle devam etti: “Böylesine önemli, anlamlı bir gecede Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (S.A.V)’i daha çok anlamaya özen göstermeliyiz. Bir iş yaparken, o olsa bu durumda ne yapardı diye düşünerek hareket etmemiz gereklidir. Bugün insanlığın ve ülkemizin onun rehberliğine olan ihtiyacı her zamankinden fazladır. Peygamberimizin dünyaya teşrif ettiği bu mübarek gecede, bütün İslâm aleminin mübarek Mevlid Kandili’ni tebrik eder, bu kutlu gün ve gecelerin hayırlar getirmesini Yüce Allah’tan niyaz eder, daha nice kandilleri hep birlikte, mutlu ve huzurlu bir şekilde ihya etmemizi dilerim.” diye söyledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL