Güncel

Deva Partisi Kocaali’de Polis Gününü Kutladı

DEVA Partisi, Kocaali İlçe Başkanı Zuhal Vuran; 10 Nisan Türk Polis Teşkilatı’nın 177. Kuruluş Yıl Dönümü ve Polis Haftasını emniyet mensuplarını görev yerinde ziyaret ederek kutladı. DEVA Partisi, Kocaali İlçe..

Deva Partisi Kocaali’de Polis Gününü Kutladı

DEVA Partisi, Kocaali İlçe Başkanı Zuhal Vuran; 10 Nisan Türk Polis Teşkilatı’nın 177. Kuruluş Yıl Dönümü ve Polis Haftasını emniyet mensuplarını görev yerinde ziyaret ederek kutladı.

DEVA Partisi, Kocaali İlçe Başkanı Zuhal Vuran ve Adapazarı İlçe Kadın Çalışmaları Başkanı Av.Tülay Kayış Sinan ve ilçe yönetimi Kocaali İlçesi Emniyet Teşkilatını ziyaret ederek 10 Nisan Türk Polis Teşkilatı’nın 177. Kuruluş Yıl Dönümü ve Polis Haftasını kutladılar. DEVA Partisi, Kocaali İlçe Başkanı Zuhal Vuran İlçe Emniyet Teşkilatına yaptıkları ziyaret sırasında, kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi: “Ülkemizin dört bir köşesinde her türlü zorluğa göğüs gererek, milletimizin huzur ve güvenliği için çalışan Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluş yıl dönümü kutlu olsun! Toplum ve fert olarak huzur ve güven içerisinde yaşamamızın teminatı, toplumumuzun güvenliği, birlik ve beraberliğimizin devamı için durmadan fedakârca hizmet veren, milletimizin barış ve emniyet içinde yaşaması için üstün bir vazife anlayışıyla, canını ortaya koyarak, azimle çalışan ve 7/24 görev yapan emniyet mensuplarımızı tebrik ediyor, kuruluş yıldönümü vesilesi ile şehit polislerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize hayırlı uzun ömürler, görevi başındaki polislerimize aileleri ile birlikte sağlıklı, huzurlu, güzel günler ve muvaffakiyetler diliyor, tüm Emniyet Teşkilatı’nın Kuruluş Yıl Dönümünü ve Polis Haftası’nı kutluyorum.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL