Güncel

DEVA Partisi İl Başkanı Erdoğan’dan Polis Haftası 177. yılına özel mesaj

DEVA Partisi, Sakarya İl Başkanı Mehmet Erdoğan’ın 10 Nisan Türk Polis Teşkilatı’nın 177. Kuruluş Yıl Dönümü ve Polis Haftası kapsamında yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi; “Milletimizin huzuru ve güvenliği..

DEVA Partisi İl Başkanı Erdoğan’dan Polis Haftası 177. yılına özel mesaj

DEVA Partisi, Sakarya İl Başkanı Mehmet Erdoğan’ın 10 Nisan Türk Polis Teşkilatı’nın 177. Kuruluş Yıl Dönümü ve Polis Haftası kapsamında yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi;

Milletimizin huzuru ve güvenliği için canını ortaya koyarak, azimle çalışan tüm emniyet mensuplarımızın Polis Haftası’nı kutluyorum. Türkiye Cumhuriyeti’nin köklü ve temel kurumlarından biri olan Türk Polis Teşkilatı’nın 177. kuruluş yıl dönümünü ve Polis Haftasını kutluyor, toplum ve fert olarak huzur ve güven içerisinde yaşamamızın teminatı, toplumumuzun güvenliği, birlik ve beraberliğimizin devamı için durmadan fedakârca hizmet veren emniyet mensuplarımızı kuruluş yıldönümü vesilesi ile tebrik ediyoruz. 177 yıllık bilgi ve deneyimiyle büyük başarılara imza atan polis teşkilatımız, vatandaşlarımızın güven ve şefkat kapısıdır. Üstün bir vazife anlayışıyla hizmet veren emniyet teşkilatımız, aziz milletimizin barış ve emniyet içinde yaşaması için gösterdiği fedakarlık ve kahramanlıkla, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da bizleri gururlandırmaya devam edecektir. Milletimizin huzuru ve güvenliği için canını ortaya koyarak, azimle çalışan tüm emniyet mensuplarımızın Polis Haftası’nı ve kutluyor, bu vesile ile görevleri başında şehit düşen kahraman polislerimizi rahmetle, gazi polislerimizi ise minnetle anıyorum. Halen görevleri başında hizmet vermekte olan polislerimize görevlerinde üstün başarılar ve ailelerine de sağlık, mutluluk ve esenlikler dileyerek, tüm Emniyet Teşkilatı’nın Kuruluş Yıl Dönümünü ve Polis Haftası’nı kutluyorum.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL