Siyaset

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Akyazı’ya geliyor.

DEVA Partisi Sakarya İl Başkanı Mehmet Erdoğan, Akyazı kongresi ile ilgili basın toplantısı düzenledi. Deva Partisi Sakarya İl Başkanı Mehmet Erdoğan yaptığı açıklamada; Genel Başkanımız Sayın Ali BABACAN, 30.06.2021 Çarşamba..

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Akyazı’ya geliyor.

DEVA Partisi Sakarya İl Başkanı Mehmet Erdoğan, Akyazı kongresi ile ilgili basın toplantısı düzenledi.

Deva Partisi Sakarya İl Başkanı Mehmet Erdoğan yaptığı açıklamada; Genel Başkanımız Sayın Ali BABACAN, 30.06.2021 Çarşamba günü Akyazı İlçe kongresine katılmak üzere ilimize gelecektir. Akyazı Karapürçek kavşağında saat 09:30’da partililerimiz tarafında karşılanacak olan Genel Başkanımız Akyazılı hemşerilerimiz ve esnaflarımızla buluşacak, akabinde saat 10:30’da Deva Partisi Akyazı İlçe Başkanlığı hizmet binamızı açacaklardır dedi.

Akyazı İlçe Kongremiz Batakköylü Düğün Salonu’nda yapılacak olup saat 12:00’de Genel Başkanımız salondaki misafirlerimize hitap edeceklerdir.

Kongre sonrası bir takım Sivil Toplum Örgütlerini ziyaret edecek olan Genel Başkanımız Balballı Köyü’ne misafir olacaktır.

Saat 17:00’de ise Genel Başkanımız programına Sapanca ilçemizde devam edecektir. 17:00’de Sapanca merkezinde partilerimiz ve Sapancalı hemşerilerimiz tarafından karşılanacak olan Genel Başkanımız esnaf gezisi ve STK ziyaretleriyle programına devam edecektir.

Tüm Akyazılı ve Sapancalı hemşerilerimiz Akyazı ve Sapanca’daki programlarımıza davet ediyoruz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL