Siyaset

DEVA Partisi Adapazarı’dan çocuk esirgemeye anlamlı ziyaret

DEVA Partisi Adapazarı İlçe Başkanı Ömer Aktaş; beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte, Arifiye İlçesi’nde bulunan Çocuk Esirgeme Kurumunu ziyaret etti. Sosyal yardımlaşma ve dayanışmanın önemini pekiştirmek, kimsesiz çocuklara bir..

DEVA Partisi Adapazarı’dan çocuk esirgemeye anlamlı ziyaret

DEVA Partisi Adapazarı İlçe Başkanı Ömer Aktaş; beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte, Arifiye İlçesi’nde bulunan Çocuk Esirgeme Kurumunu ziyaret etti.

Sosyal yardımlaşma ve dayanışmanın önemini pekiştirmek, kimsesiz çocuklara bir nebze olsun destek olmak amacıyla gerçekleşen ziyaret ile ilgili bilgi veren Başkan Aktaş;Herkesin bu tür yerleri ziyaret etmesini tavsiye ediyoruz” dedi. İleriki tarihlerde kimsesiz çocuklar ile birlikte etkinlikler de yapmak istedikleri dile getiren DEVA Partisi Adapazarı İlçe Başkanı Ömer Aktaş ve Yönetim Kurulu Üyeleri; pandeminin bitmesi ve yaz sezonunun girmesiyle birlikte; kimsesiz çocukların mutlu olması için bir piknik organizasyonu tertipleyeceklerini bildirerek; “Çocuklarımızın mutluluğu için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız” dedi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL