Siyaset

DEVA Partisi’nden, Osmanlı Partisi’ne ziyaret

Deva Partisi Adapazarı İlçe Başkanı Ömer Aktaş, beraberindeki heyet ile birlikte siyasi partilere ziyaret kapsamından Osmanlı Partisi Adapazarı İlçe Bakanlığı’nı ziyaret ederek, Başkan Necdet Enç ile görüştü. Ziyaret ile ilgili..

DEVA Partisi’nden, Osmanlı Partisi’ne ziyaret

Deva Partisi Adapazarı İlçe Başkanı Ömer Aktaş, beraberindeki heyet ile birlikte siyasi partilere ziyaret kapsamından Osmanlı Partisi Adapazarı İlçe Bakanlığı’nı ziyaret ederek, Başkan Necdet Enç ile görüştü.

Ziyaret ile ilgili açıklamada bulunan Deva Partisi Adapazarı İlçe Başkanı Ömer Aktaş; “Necdet Başkan ve yöneticilerine teşekkür ediyorum. Sakarya’daki bütün siyasi partilerden randevu alıp geziyoruz. Buradaki temel amacımız diğer partilerle rakip olarak değil dost olarak gördüğümüzdür” dedi.

AKTAŞ: “AMACIMIZ SAKARYA’YA HİZMET”

Osmanlı Partisi Adapazarı İlçe Başkanı Necdet Enç ise, “Bu noktada biz de Osmanlı Partisi olarak aynı fikirdeyiz. Biz de en kısa zamanda başkanımıza iadeyi ziyaret yapacağız. Projelerimizi kendilerine sunmak isteriz. Sakarya hepimizin, bu şehri kalkındırmak en iyi şekilde bütün vatandaşlara hizmet hepimiz tarafından istenmektedir.. Bu doğrultuda da her türlü bizde Osmanlı Parti olarak üzerimize düşeni yapmaya hazırız” diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL