Siyaset

Deva Partisi Adapazarı İlçe Başkanı Ömer Aktaş Ajansımızı ziyaret etti

Bundan beş ay önce kurulan ajansımıza ziyaretler devam ederken; bir ziyarette Deva Partisi Adapazarı İlçe Başkanı Ömer Aktaş’tan geldi. Başkan Aktaş; İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Turan Ali Şafak ile birlikte..

Deva Partisi Adapazarı İlçe Başkanı Ömer Aktaş Ajansımızı ziyaret etti

Bundan beş ay önce kurulan ajansımıza ziyaretler devam ederken; bir ziyarette Deva Partisi Adapazarı İlçe Başkanı Ömer Aktaş’tan geldi. Başkan Aktaş; İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Turan Ali Şafak ile birlikte gerçekleştirdiği ziyaretinde Ajans Başkanımız Levent Candan’a Sakarya’ya kazandırdığı yeni medya sektörü için “Hayırlı olsun” dileğinde bulundu. Ziyareti için Deva Partisi İlçe Başkanı Ömer Aktaş’a teşekkür eden LC Haber Ajansı Başkanı Levent Candan; parti çalışmalarını yakından takip ettiğini ifade ederek; çalışmalarında başarılar diledi.

“Hep birlikte çalışarak çok güzel işlere imzamızı atacağız. Buna Tüm kalbimle inanıyorum” diyen Başkan Ömer Aktaş; çalışmaları hakkında bilgi vererek; “Gün el ele gönül gönüle sevdamızı ilçe sınırları dışına taşıma günü Adapazarı’nda çalınmadık kapı, girilmedik ev, kahve, iş yeri bırakmamak için bir araya geldik. Ülkenin karanlığa sürüklenmesine izin vermeyecek duyarlı vatandaşlar bu mücadeleye bu çabaya, alın terimizi, emeğimizi bir araya getirmeye kararlıyız” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL