Siyaset

DEVA Güçleniyor

DEVA Partisi Erenler İlçe Başkanı Sedat Aslanboğa, beraberinde yer alan DEVA Partisi Sakarya İl Başkan Yardımcısı Kadın Çalışmaları Başkanı Av.Hayrunisa Nur Gökçe Dursun, DEVA Partisi Adapazarı İlçesi Kadın Çalışmaları Başkanı..

DEVA Güçleniyor

DEVA Partisi Erenler İlçe Başkanı Sedat Aslanboğa, beraberinde yer alan DEVA Partisi Sakarya İl Başkan Yardımcısı Kadın Çalışmaları Başkanı Av.Hayrunisa Nur Gökçe Dursun, DEVA Partisi Adapazarı İlçesi Kadın Çalışmaları Başkanı Tülay Sinan, DEVA Partisi Erenler İlçesi Kadın Çalışmaları Başkanı Nurgül Turan, DEVA Partisi Serdivan İlçesi Kadın Çalışmaları Başkanı Sevinç Say ve DEVA İlçe yöneticilerinin katılımı ile Erenler Caddesinde saha çalışması yaptılar ve iftar sonrası kahvehanelerde lokma ikramında bulunarak, DEVA teşkilat yöneticileri vatandaşların taleplerini, dertlerini dinlediler.

DEVA Partisi Erenler İlçe Başkanı Sedat Aslanboğa, yaptığı açıklamada, “Deva Partisi Erenler yönetimimiz, İl yönetimi, Adapazarı ve Serdivan İlçe yönetimleri ile birlikte yaptığımız kahvehane ziyaretleri çalışmalarında halkın yoğun ilgisiyle karşılaştık. Erenlerde mahalle sakinleri, esnaf ve vatandaşlarla bir araya geleceğimiz organizasyonlarımıza ağırlık veriyoruz. Esnaf ziyaretlerinin yanı sıra pazar yeri ziyaretlerini de arttırarak gerçekleştireceğiz. Yaptığımız etkinliklerde, şikayetleri ve sorunları dinliyor, DEVA Partisinin eylem planlarını anlatıyoruz. Halkımızın, özellikle Ali Babacan ismine oldukça sıcak olduğunu ve desteklediklerini kendi beyanları ile öğrenmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Halkımızın yaşamış olduğu ekonomik sıkıntıların yansımasını en net şekilde gördüğümüz pazar yerlerinde, insanların artık alışverişlerini pazar arabasıyla değil de pazar çantasıyla bile zor yaptığını görmek hepimizi çok üzüyor. 13,5 milyon emeklinin 8 milyonu 2.500 TL ile 4.000 TL aralığında maaş alıyor. Yani asgari ücretten de az. Bir de günlük alan, haftalık alan, geçimini iş buldukça sağlayan, dar gelirli, açlık sınırının altında hayat mücadelesi veren insanlarımızda var. Sebze ve meyve ateş pahası. Halkın gıdaya ulaşması güçleşti. Yoksulluk arttı. İktidarın yanlış ekonomik politikalarının faturasının sadece halka kesilmesi ve çeşitli gıda tavsiyeleri ile adeta alay edilmesi, halkımızın alternatif parti arayışına geçmelerine sebep olduğunu birebir kendi ağzından dinlemiş olduk. Yaklaşık iki yıl önce kurulan partimizin damlalarının sele dönüştüğünü görmek bize motivasyon kaynağı oluyor. Her gün partimize üyelik başvurusu ile katılım sağlanmasından onur duyuyor ve güç kazanıyoruz. Ali Babacan ve kadroları, ülke yönetimine daha önce nasıl damgasını vurduysa, iktidara geldiği takdirde, DEVA Partisinin, Türkiye de bir ilk olan ve hazır durumdaki 90 günlük ve 360 günlük eylem planlarıyla ülkemizi ekonomik olarak hızlı bir şekilde düzlüğe çıkaracağına yürekten inanıyoruz. Erenler ilçemizdeki vatandaşlarımıza, bize ve Partimize göstermiş oldukları yoğun ilgiden dolayı çok teşekkür ederiz” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL