Siyaset

DEMOKRAT’tan GENÇ’e ziyaret

Demokrat Parti Sakarya İl Başkanı İsmail Ergül ve beraberindekiler Genç Parti Sakarya İl Başkanı Nilgün Boğaz’ı makamına ziyaret etti. Ziyarette konuşan DP il Başkanı İsmail Ergül: “Bu zor zamanda farklı..

DEMOKRAT’tan GENÇ’e ziyaret

Demokrat Parti Sakarya İl Başkanı İsmail Ergül ve beraberindekiler Genç Parti Sakarya İl Başkanı Nilgün Boğaz’ı makamına ziyaret etti.

Ziyarette konuşan DP il Başkanı İsmail Ergül: “Bu zor zamanda farklı düşüncelerin farklı bakış açıları ile değerlendirilmesi çok önemli. Sakarya’mız için en uygun adımları atmaya çalışıyoruz. Şuan mevcut iktidarın yapmış olduğu yanlış politikalar sonucu Türkiye ve ilimiz zor şartlarda mücadele ediyor. Pandemiden dolayı bir çok işyerleri kapanmış durumda. Çiftçimiz, esnafımız perişan durumda. İnşallah bu durum düzeltilir”dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren Genç Parti Sakarya İl Başkanı Nilgün Boğaz ise DP yönetimine teşekkür dileklerinde bulunarak Sakarya’ya yapılacak olan her türlü olumlu işlerde Genç Parti’de yanlarında olduğunu ifade etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL