Güncel

Demokrat Parti LC Haber Ajansı’nı kutladı

LC Haber ajansı başarılarla dolu bir yılını geride bıraktı. Birinci yıl dönümü ve LC Haber Ajansı Başkanı Levent Candan’ın doğum günü için hazırlanan kutlamalar Candan’a duygusal anlar yaşattı. Önemli isimler..

Demokrat Parti LC Haber Ajansı’nı kutladı

LC Haber ajansı başarılarla dolu bir yılını geride bıraktı. Birinci yıl dönümü ve LC Haber Ajansı Başkanı Levent Candan’ın doğum günü için hazırlanan kutlamalar Candan’a duygusal anlar yaşattı. Önemli isimler tebriklerini iletti.

Demokrat Parti (DP)  İl Başkanı İsmail Ergül, Demokrat Parti İl Kadın Kolları Başkanı Nigar Akman ile birlikte LC Haber Ajansı yıl dönümünü komşuları olan LC Haber Ajansı ofisine yaptıkları ziyaret ile kutladı. İsmail Ergül, LC Haber Ajansı’nı yakından takip ettiğini, başladığı andan itibaren tarafsız duruşunu bozmadığı için Levent Candan’a tebriklerini iletti. Ajansımızı ziyaret eden Ergül yolladığı çiçekle ‘’kuruluş yıl dönümünüz kutlu olsun’’  notunu kaydetti. Candan ‘’ birinci yılımızı geride bıraktık, ziyaretiniz için çok teşekkür ederim’’ ifadelerini kullandı.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL