Güncel

Demokrat Parti il Başkanı’ndan 30 Ağustos mesajı

Demokrat Parti Sakarya İl Başkanı İsmail Ergül, 30 Ağustos’un, zaferlerle dolu Türk tarihinin, Çanakkale’den Sakarya’ya uzanan kahramanlık ve bağımsızlık destanının taçlandığı gün olduğunu bildirdi. Demokrat Parti Sakarya İl Başkanı İsmail..

Demokrat Parti il Başkanı’ndan 30 Ağustos mesajı

Demokrat Parti Sakarya İl Başkanı İsmail Ergül, 30 Ağustos’un, zaferlerle dolu Türk tarihinin, Çanakkale’den Sakarya’ya uzanan kahramanlık ve bağımsızlık destanının taçlandığı gün olduğunu bildirdi.

Demokrat Parti Sakarya İl Başkanı İsmail Ergül,  30 Ağustos Zafer Bayramının 99. Yıldönümü vesilesiyle bir mesaj yayımladı.

Başkan Ergül mesajında; “Zaferlerle dolu Türk tarihinin, Çanakkale’den Sakarya’ya uzanan kahramanlık destanının taçlandığı gündür 30 Ağustos. Kutlamakta olduğumuz, kurtuluşun ve kuruluşun adı olan Zafer Bayramı, tarihin altın sayfalarındaki yerini alan ve bağımsız yaşamak isteyen tüm milletlere yol gösteren, Türk milletinin ordusu ile Yüce Atatürk’ün önderliğinde yazdığı kahramanlık destanının kutlandığı bir bayramdır. Milletimizin birliğinin ve vatanımızın bölünmez bütünlüğünün tartışıldığı bugünlerde, ülkemiz üzerindeki emelleri bilinen dış güçler ve işbirlikçileri, bu milletin sağduyusu sayesinde hiçbir zaman başarılı olamayacaklardır. Bu millet zaferler kazanmaya devam edecektir. Yüce Türk milleti ümidini kaybetmemelidir. Milletimizin içinde gözyaşlarını dindirecek kadroları dün vardı, bugün de vardır, yarın da olacaktır. Başta Devletimizin kurucusu ve Kurtuluş Savaşımızın Lideri Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm kahramanlarımızı rahmet ve minnetle anıyor, devletimizin baki, egemenliğimizin kaim olması dileğiyle Zafer Bayramımızı kutluyorum” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL