Siyaset

Demokrasi ve Atılım Partisi Sakarya’da ilk kongresini Serdivan ile başlatıyor.

Serdivan Deva’da kongere heyacanı Deva Partisi Serdivan İlçe Teşkilatı’nın kongresi; 2 Ekim 2020 Cuma günü (yarın) 14.00’te Hanedan Tesisleri’nde gerçekleşecek.   Genel Merkez Sakarya da yapılacak bu ilk kongreye Genel..

Demokrasi ve Atılım Partisi Sakarya’da ilk kongresini Serdivan ile başlatıyor.

Serdivan Deva’da kongere heyacanı Deva Partisi Serdivan İlçe Teşkilatı’nın kongresi; 2 Ekim 2020 Cuma günü (yarın) 14.00’te Hanedan Tesisleri’nde gerçekleşecek.

 

Genel Merkez Sakarya da yapılacak bu ilk kongreye Genel Başkan Yardımcıları düzeyinde katılım sağlayarak, Deva Partisi Serdivan İlçe Kongresinde Sakaryalılarla buluşacaklar.
Tüm Serdivan’lıları kongreye davet eden Deva Partisi Serdivan İlçe Başkanı Sinan Karabaş; kongreye; eski Bakanlardan Deva Partisi Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Nihat Ergün ile DEVA Partisi MYK üyesi Candan Karlıtekin’in de katılacağını bildirdi. Sakarya’da yapılacak ilk kongre olması nedeni ile hazırlıkları titizlikle tamamladıklarını belirten Karabaş kongre sonrasında başlayacak olan üye çalışmaları ile ilgili partimizde görev almak isteyenleri yeni açılan İlçe binalarına davet etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL