Kültür-Sanat

Demir ve Gözütok’tan Narin’e ziyaret

Osmanlı Ocakları 1299 Sakarya İl Başkanı ve Katlı Pazaryeri Alışveriş Merkezi Kalkındırma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Demir; beraberindeki 15 Temmuz Milli İrade Derneği Genel Başkan Yardımcısı Erol..

Demir ve Gözütok’tan Narin’e ziyaret

Osmanlı Ocakları 1299 Sakarya İl Başkanı ve Katlı Pazaryeri Alışveriş Merkezi Kalkındırma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Demir; beraberindeki 15 Temmuz Milli İrade Derneği Genel Başkan Yardımcısı Erol Gözütok ile birlikte Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Resul Narin‘i ziyaret etti.

Daire Başkanı Resul Narin’in Sakarya kültürü ile ilgili ve çalışmaları hakkında bilgi alan LC Haber Ajansı Onursal Başkanı Mehmet Demir, LC Haber Ajansı Dış İlişkiler Temsilcisi Erol Gözütok ile LC Haber Ajansı Turizm ve Planlama Müdürü Mustafa Çekin; “Göreve geldiği ilk günden itibaren Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce ile koordineli bir şekilde çalışarak, şehir kültüre için önemli imzalar atan Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Resül Narin Bey’e çalışmalarında başarılar dileriz. Kendisi bundan sonrada Sakarya kültürüne ve tanıtımına büyük katkıda bulunacağına inancımız tamdır” diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL