SonDakika

DEMİR: “Hiçmi düşünmedin bu yavrularımızın ailelerini bu kurumun çatısı altında olan meslektaşlarını!…”

Osmanlı Ocakları 1299 Sakarya İl Başkanı Mehmet Demir; gündeme bomma gibi düşen Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu’nun bir tv programında yaptığı açıklamayı kınadı. Mehmet Demir yaptığı açıklamasında şunları söyledi: “Sakarya üniversitesimizde..

DEMİR: “Hiçmi düşünmedin bu yavrularımızın ailelerini bu kurumun çatısı altında olan meslektaşlarını!…”

Osmanlı Ocakları 1299 Sakarya İl Başkanı Mehmet Demir; gündeme bomma gibi düşen Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu’nun bir tv programında yaptığı açıklamayı kınadı.

Mehmet Demir yaptığı açıklamasında şunları söyledi: “Sakarya üniversitesimizde öğretim görevlisi Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu’nun üniversite öğrencileri kardeşlerimiz için ağıza alınmayacak itamlarla rencide etmesini kendisine ve kuruma yakıştıramadım. Şimdi kendisine sormak istiyorum. ‘Hiçmi düşünmedin bu yavrularımızın ailelerini bu kurumun çatısı altında olan meslektaşlarını.’ Osmanlı Ocakları 1299 Sakarya İl Başkanlığı olarak, böyle zihniyeti kötü olan birisinin bu kurumda yeri olmadığını düşünüyorum. Sakarya Üniversitesi yetkililerinin Ebubekir Sofuoğlu hakkında gereğinin yapılmasını diliyoruz.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL