Ekonomi

DeFacto’dan Babalar Günü’ne özel Baba-Çocuk koleksiyonu

Hazır giyimin öncü markası DeFacto, Babalar Günü’ne özel baba-çocuk koleksiyonu hazırladı.  Sadeliği ve şıklığı ön plana çıkaran basic tasarımlı koleksiyon, babalar günü için harika bir alternatif oluşturuyor. Babalar Günü hediye..

DeFacto’dan Babalar Günü’ne özel Baba-Çocuk koleksiyonu

Hazır giyimin öncü markası DeFacto, Babalar Günü’ne özel baba-çocuk koleksiyonu hazırladı.  Sadeliği ve şıklığı ön plana çıkaran basic tasarımlı koleksiyon, babalar günü için harika bir alternatif oluşturuyor.

Babalar Günü hediye telaşı içerisinde olanlar için DeFacto, yepyeni bir koleksiyon hazırladı.  Beyaz slim fit yırtık detaylı bermuda ve yaprak desenli kısa kollu gömlekten oluşan Babalar Günü koleksiyonunda çocuklara özel seçenekler de yer alıyor. Erkek çocuklar için baba kombini ile birebir uyumlu bermuda ve gömlek, kız çocuklar için ise gömlek ile aynı tasarıma sahip elbiseler babaları ile kombin yaratmak isteyen miniklere farklı seçenekler sunuyor. Sade ve şık bir görünüm sunan koleksiyon, Babalar Günü için eğlenceli hediye alternatifleri arasında. DeFacto’nun Babalar Günü koleksiyonu www.defacto.com adresinde, DeFacto mobil uygulamasında ve tüm DeFacto mağazalarında.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL