Genel

“ Dayanışmayı pekiştireceğiz ”

Sakarya Ahde Vefa Grubu haftalık istişare toplantısını gerçekleştirdi. Grup Üyesi Yavuz Meşe’nin ev sahipliğinde Serdivan 27 Anteplim Baklava’da gerçekleşen istişareye Sakarya İl Müftüsü Hasan Başiş, Sakarya Vergi Dairesi Başkanı Önder..

“ Dayanışmayı pekiştireceğiz ”

Sakarya Ahde Vefa Grubu haftalık istişare toplantısını gerçekleştirdi.

Grup Üyesi Yavuz Meşe’nin ev sahipliğinde Serdivan 27 Anteplim Baklava’da gerçekleşen istişareye Sakarya İl Müftüsü Hasan Başiş, Sakarya Vergi Dairesi Başkanı Önder Akçay, Cumhuriyet Savcısı Orhan Karakurt Sakarya Ticaret İl Müdürü Emre Atmaca, Sakarya Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Erhan Çavuş, Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy, Sakarya Basın İlan Kurumu Müdürü İbrahim Çorbacı, Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı ve Trabzonlular Derneği Başkanı Prof. Dr. Fehmi Çelebi ve grup üyeleri katıldı.

Toplantıda konuşan Sakarya İl Müftüsü Hasan Başiş, birlik, beraberlik ve dayanışmanın önemine değinerek, ilimizin bu konuda örnek olduğunu vurguladı. Dayanışmanın önemine ilişkin sunum gerçekleştiren Müftü Başiş, Ahde Vefa Grubuna başarı dileğinde bulundu. Konuklarına katılım için teşekkür eden Ahde Vefa Grubu Başkanı İmdat Taşkın, “Yardımlaşma ve dayanışma toplumun tüm fertlerinin sahip olması gereken en önemli özelliklerinden biridir. Bu bilinçten hareketle şehrimizde yardımlaşmayı ve dayanışmamızı pekiştirmeye devam edeceğiz. Çünkü şehrimizi, değerlerimizi, komşularımızı, birbirimize karşı olan görevlerimizi, geleneklerimizi, işimizi ve gençlerimizi önemsiyoruz” dedi. Toplantıda ayrıca önümüzdeki hafta Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı ve Trabzonlular Derneği Başkanı Prof. Dr. Fehmi Çelebi’nin uzmanlık alanıyla ilgili sunum yapacağı belirtildi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL