Güncel

Davutoğlu; Sakarya simge şehirdir

Gelecek Partisi Sakarya İl Başkanlığı Ramazan ayı sebebiyle Arifiye Kuğulu Park’ta geleneksel iftar programı düzenledi. Programa katılan Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu Sakarya’ya seslendi. Gelecek Partisi Sakarya İl Başkanı..

Davutoğlu; Sakarya simge şehirdir

Gelecek Partisi Sakarya İl Başkanlığı Ramazan ayı sebebiyle Arifiye Kuğulu Park’ta geleneksel iftar programı düzenledi. Programa katılan Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu Sakarya’ya seslendi.

Gelecek Partisi Sakarya İl Başkanı Fatih Sevindik ev sahipliğinde düzenlenen programa Genel Başkan Ahmet Davutoğlu, Genel başkan yardımcıları, siyasi parti temsilcileri, STK temsilcileri, muhtarlar ve çok sayıda davetli katılım sağladı.

Program Davutoğlu’nun coşku ile karşılanması ardından kuran Tilaveti okunarak başladı. Programda açıklamalarda bulunan Başkan Davutoğlu Sakarya’nın değerine vurgu yaparak, ‘’ Cesur yürekli insanların çıktığı yeni bir yol varsa o yolun başlangıç noktası Sakarya’dır’’ dedi.

Türkiye’nin her yerine giderek vatandaşın dertlerine kulak vermeye devam edeceklerini ve aktaran Davutoğlu, geçmişe ayarlı değil geleceğe ayarlı oldukları için partilerinin adını “Gelecek” koyduklarını belirtti. Başkan Davutoğlu, çok çalışmalıyız vurgusu yaptı.

İl Başkanı Fatih Sevindik, Genel Başkan Davutoğlu’nu selamlayarak, Sakarya Türküsü şiiri ile konuşmasına başladı. Başkan Sevindik ‘’15 Temmuz hain darbe girişimi sonrasında olağanüstü hâl şartları içerisinde başkanlık sistemi getirilmiştir. Bütün bir ülkenin kaderi iki dudak arasına sıkıştırılmıştır. Adalet elden gitmiştir. Konuşanlar partiden kovulmuştur. Korkaklar susmuştur. Tam böyle bir zamanda yalnızca Allah’tan korkan, faniden korkmayan, cesur yürekli insanlar vardı. Tarih 23 Ağustos 2019 Sakarya’da İtiraz ediyoruz sesleri yükseldi. Sakarya’da yeni bir yol çizildi.’’ dedi.

Davutoğlu; İtiraz Ediyoruz dedik

’Sakaryaspor’u tebrik ediyorum başarılar diliyorum.’’ İfadeleri ile söze başlayan Genel Başkan Ahmet Davutoğlu ‘’Davamızın simge şehri Sakarya’mızın değerli hemşerileri, Dava diyerek iktidara gelenlerin davayı çiğnediklerini gördük. Yolsuzluklar konusunda duyarsızlaşmaya başlanıldığını, yoksullukla mücadele diye yola çıkan iktidar sahiplerinin yoksulları nasıl unuttuğunu gördük. Değerli arkadaşlarım ile itiraz ediyoruz, dikkat edin dedik. Yolsuzlukla mücadele için yola çıktık dedik. Nezaketle tekrar tekrar söyledik. Çeşitli illerde konuşmalar yaptık. Cevap alamadık, feryadımızı duymadılar. Biz onları dava diye diye istismar ettikleri kavramın içini doldurmaya davet ettik Sakarya’da onları yeni bir yola davet ettim, arkadaşlarımızla Sakarya konuşmasını titizlikle ele aldık. Niye ayrıldığımızı 3 sene içerisinde yaşananlar gösterdi. 2019 yılında Sakarya’da haykırarak itiraz ettiğimiz ne varsa bugün 3 yıl içinde artarak milletin rızkını yok edecek hale geldi. ‘’ ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL