Eğitim

Darüşşafaka Sınavı; 20 Haziran 2021’de gerçekleşecek

Pandemi nedeniyle ertelenen Darüşşafaka Sınavı; 20 Haziran 2021’de gerçekleşecek. Az çok demeden yapacağınız aylık düzenli bağışlarla Darüşşafakalı çocukların yanında olabilir, hayatlarına dokunabilirsiniz. Yapacağınız her aylık destek, annesi veya babası hayatta..

Darüşşafaka Sınavı; 20 Haziran 2021’de gerçekleşecek

Pandemi nedeniyle ertelenen Darüşşafaka Sınavı; 20 Haziran 2021’de gerçekleşecek.

Az çok demeden yapacağınız aylık düzenli bağışlarla Darüşşafakalı çocukların yanında olabilir, hayatlarına dokunabilirsiniz. Yapacağınız her aylık destek, annesi veya babası hayatta olmayan, maddi olanakları sınırlı olan çocuklarımızın çağdaş ve çok yönlü bir eğitim almasına, evrensel değerleri benimseyen, sorumluluk sahibi gençler olarak yetiştirilmesine katkı sağlayacak.

Her destek eğitim için atılan bir adım demek!

Destek olmak için www.darussafaka.org sitesini ziyaret edebilirsiniz. Pandemi nedeniyle ertelenen Darüşşafaka Sınavı, 20 Haziran 2021 Pazar günü gerçekleşecek. Annesi ve/veya babası hayatta olmayan, maddi durumu yetersiz, 4.sınıf öğrencilerinin katılacağı bu sınav, bu yıl Türkiye’nin 28 ilinde düzenlenecek. Son başvuru tarihi 14 Haziran! Detaylı bilgi ve başvuru için: linktr.ee/darussafakacemiyeti Siz de bu duyuruyu paylaşarak belki bir çocuğun hayatının eğitimle değişmesine yardımcı olabilirsiniz.

Oktay UZUN / LC Haber Ajansı – İstanbul

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL