Güncel

Şimdi Tam Zamanı !

Damacana sular 4 ay da yüzde 150’lik fiyat artışıyla 30 liraya yükseldi. Yetiş Yılmaz tarafından kurulan Aqua Mina su arıtma cihazları ekonomik açıdan oldukça uygun fiyatlar sunuyor. Haftada bir damacana..

Şimdi Tam Zamanı !

Damacana sular 4 ay da yüzde 150’lik fiyat artışıyla 30 liraya yükseldi. Yetiş Yılmaz tarafından kurulan Aqua Mina su arıtma cihazları ekonomik açıdan oldukça uygun fiyatlar sunuyor.

Haftada bir damacana su alan bir ailenin damacanaya ödedikleri aylık maliyetle 1,5 senede arıtma cihazı alabileceğini söyleyen Aqua Mina Su Arıtma Sistemleri kurucu ortak Zehragül Yılmaz hem ekonomik hem de sağlık açısından değerlendirmede bulunarak, ” Aqua Mina Su Arıtma cihazıyla günlük 245 litre sağlıklı su elde edebilirsiniz.” diye konuştu.

Neden Aqua Mina diye soracak olursanız?

Su arıtma cihazlarının mutlaka bölgenin suyuna uygun olarak üretilmesi gerektiğine vurgu yapan Zehragül Yılmaz, bölgenin su sertliği ve basınç oranına göre sistemler ürettiklerini belirterek ” Müşteri portföyümüz kaliteli, insanlar artık kapı pazarlamalarından sıkıldı. Gelip mağazamızdan gerekli bilgileri alarak hizmetimizden yararlanabiliyorlar. Tezgâh altlarında yeri olmayan aileler için slim modellerimiz var. Sakarya’da birçok fabrikada, özel okullarda, sağlık kuruluşlarında, kafelerde Aqua Mina Su Arıtma Sistemleri kullanılıyor artık. Aynı zamanda su sebillerinin ozonla temizliğini yapıyoruz.” dedi.

Aqua Mina Su Arıtma Sistemleri

Yetiş Yılmaz

İrtibat numarası: 0542 441 49 41

Adres: Ada AVM Zemin Kat

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL